Netia i telewizja n podpisały umowę o współpracy

Netia i telewizja n podpisały umowę o współpracy
Źródło zdjęć: © netia

23.06.2008 18:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

23 czerwca Netia SA podpisała umowę o współpracy z telewizją n. Współpraca dotyczy partnerstwa strategicznego w zakresie serwisów triple-play, czyli usług "Telewizja + Internet + Telefon".

Współpraca obu firm obejmować będzie przygotowanie, wdrożenie, wspólną sprzedaż i rozwój usług w modelu 3play oraz 2play ("Telewizja + Internet"). Usługi świadczone będą w technologii IP i dostępne dla abonentów szerokopasmowego dostępu do Internetu Netii na większości łącz kablowych własnych operatora oraz na łączach pozyskanych z TPSA w wyniku uwolnienia pętli lokalnej (LLU).

W pierwszej kolejności zaplanowano wdrożenie pilotażowe dla wyselekcjonowanych klientów w Warszawie i Wrocławiu. Plany komercyjnego wdrożenia obejmują pełną ofertę programową telewizji nowej generacji n w tym kanały HD.

W ofercie 3play klienci otrzymują dostęp do Internetu 1 Mbit/s z gwarancją atrakcyjnej ceny (możliwość jednokrotnej zmiany oferty dostępu do Internetu w trakcie trwania umowy), _ Lepszy Telefon do Wygadania _ z całą kwotą abonamentu do wykorzystania na rozmowy oraz specjalnie przygotowaną ofertę telewizji n, z obniżoną opłatą za wszystkie pakiety tematyczne przez 6 miesięcy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)