Netia i P4 podpisały umowę o świadczeniu usług

Netia i P4 podpisały umowę o świadczeniu usług

Netia i P4 podpisały umowę o świadczeniu usług
10.12.2007 23:15, aktualizacja: 11.12.2007 10:28

Netia poinformowała o zawarciu z P4 umowy o świadczeniu usług. Dzięki podpisanej 7 grudnia umowie Netia będzie mogła oferować usługi i produkty P4, a także usługi pod własna marką i we własnym imieniu, jako wirtualny operator MVNO.

Współpraca z P4 pozwoli Netii zaoferować pod własną marką zarówno usługi komórkowe jak i konwergentne. Wprowadzenie tych usług do oferty jest jednym z celów strategicznych Netii, zmierzających do osiągnięcia przez spółkę pozycji wiodącego alternatywnego operatora usług szerokopasmowych w Polsce. Przewiduje się, że komercyjne wprowadzenie usług komórkowych i konwergentnych do oferty Netii nastąpi w 2008 roku.

Umowa wejdzie w życie z chwilą uzyskania przez P4 zgody China Development Bank. Umowa została zawarta na okres do 31 grudnia 2022 roku lub do zakończenia przez P4 działalności w jakiejkolwiek formie, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi później.

Spółka szacuje wartość przychodów i wydatków na podstawie umowy na 397 milionów złotych brutto w okresie pierwszych pięciu lat obowiązywania umowy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)