Netflix. Wiedźmin - wiemy, kto może zagrać młodego Geralta

Netflix. Wiedźmin - wiemy, kto może zagrać młodego Geralta

Netflix. Wiedźmin - wiemy, kto może zagrać młodego Geralta
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.08.2019 13:25

Jak się okazuje, Henry Cavill może nie być jedynym aktorem, którego zobaczymy w Geralta z Riwii w najnowszej produkcji Netflix. Z niepotwierdzonych plotek wynika, że Tristan Ruggeri wcieli się w młodego wiedźmina.

Jak donosi serwis IMDb, "Wiedźmin" Netflixa skrywa więcej tajemnic. W rolę wiedźmina wcieli się oczywiście Henry Cavill, ale zgodnie z informacjami w sieci w serialu możemy zobaczyć również Geralta z lat młodości. W tej roli ma wystąpić Tristan Ruggeri.

Chociaż nie ma jeszcze potwierdzenia tej informacji, to rola Tristana Ruggeriego na pewno pomogłaby wprowadzić nieznających książek widzów w historię Geralta. Fragmenty przedstawiające młodość Geralta mogłyby pokazać m.in. próbę traw czy wiedźmińskie szkolenie.

Jeżeli chcecie przypomnieć sobie wszystkie informacje, jakie do tej pory ujawniono odnośnie serialu, to tutaj zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze fakty. Przypominamy, że Netflix nie podał jeszcze oficjalnie daty premiery serialu, ale wszystko wskazuje na to, że "Wiedźmina" będziemy mogli oglądać od 20 grudnia.

Jeżeli nie możecie się doczekać zobaczenia przygód Geralta, Ciri i Yennefer w filmowej ekranizacji, to przypominamy, że niedługo będzie miała premiera gra "Wiedźmin 3: Dziki Gon" na konsolę Nintendo Switch. To niezwykła okazja by zagrać w superprodukcję CD Project RED na konsoli mobilnej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)