ycipk-1cbczu

nc+ GO nie działa. "Dostęp do usługi jest chwilowo ograniczony"

Telewizja internetowa nc+ GO nie działa z powodu zbyt dużego zainteresowania. Usługa przestała działać w trakcie meczów Ligi Mistrzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
nc+ GO ma problem z serwerami
nc+ GO ma problem z serwerami (Getty Images)
ycipk-1cbczu

Użytkownicy usługi nc+ GO nie mają udanego wieczoru. Usługa przestała działać w trakcie meczów Ligi Mistrzów. Użytkownicy narzekają także na brak możliwości zalogowania się na swoje konta.

Zamiast meczów, na ekranie można zobaczyć komunikat: Przepraszamy, z powodu zbyt dużego zainteresowania transmisjami w nc+ GO, dostęp do usługi jest chwilowo ograniczony. Prosimy spróbować za kilka minut. W aplikacji mobilnej wyświetla się natomiast inny komunikat:

nc+ GO nie działa przez przeciążenie serwerów WP.PL
Podziel się
ycipk-1cbczu

Korzystający z nc+ GO nie kryją oburzenia. "Parodia! Za co się płaci pytam się!" – pisze jeden z użytkowników na Facebooku platformy nc+. Od kilkunastu minut napływają kolejne negatywne komentarze potwierdzające usterkę.

Jak można wnioskować z komunikatów, problem z działaniem usługi związany jest z dużym zainteresowaniem meczami, w tym m.in. Borussi Dortmund z FC Barceloną. Z technicznego punktu widzenia chodzi więc najpewniej o przeciążenie infrastruktury, która nie jest w stanie zapewnić przekazu każdemu użytkownikowi w tym samym czasie.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1cbczu

ycipk-1cbczu
ycipk-1cbczu