Nawilżacz powietrza USB w kształcie motocyklowego kasku

Nawilżacz powietrza USB w kształcie motocyklowego kasku
Źródło zdjęć: © elitechoice.org

28.06.2009 14:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Powszechnie znany jest niekorzystny wpływ suchego powietrza na drogi oddechowe i skórę człowieka. Pomóc w takiej sytuacji może nawilżacz. Pozwoli on utrzymać wilgotność w pomieszczeniu, w którym...

Powszechnie znany jest niekorzystny wpływ suchego powietrza na drogi oddechowe i skórę człowieka. Pomóc w takiej sytuacji może nawilżacz. Pozwoli on utrzymać wilgotność w pomieszczeniu, w którym np. znajduje się sprzęt elektroniczny jonizujący i osuszający powietrze.

Jeśli suche powietrze powoduje dyskomfort podczas naszej pracy z komputerem być może zainteresuje nas nawilżacz powietrza stylizowany na motocyklowy kask. Urządzenie jest lekkie, poręczne i łatwe w użyciu. Jego wymiary to 13. x 120 x 110 mm, a waga wynosi 284 gramy. Zbiornik na wodę pomieści około 185 mililitrów. Aby urządzenie również odświeżyło nasze powietrze wystarczy wlać do niego kilka kropel olejku aromatyzującego. Gadżet zasilany jest bateriami lub poprzez port USB. Wykorzystuje technologię parowania opartą na falach ultradźwiękowych (2.4Mhz ~ 2.7Mhz). Ciekawostką są diody LED efektownie podświetlające zbiornik z wodą.

W zestawie znajdziemy dodatkowo dwa filtry, lejek oraz kabel USB. Cena gadżetu wynosi 34 dolary.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)