NAVIGON 8110 - nowy wymiar nawigacji

NAVIGON 8110 - nowy wymiar nawigacji

NAVIGON 8110 - nowy wymiar nawigacji
Źródło zdjęć: © Navigon
23.05.2008 14:41, aktualizacja: 23.05.2008 14:52

Nowe urządzenie nawigacyjne wyróżnia się ekskluzywnym wzornictwem,
wyświetlaczem 4,8 cala i najnowszym oprogramowaniem nawigacyjnym.
Dodatkowo w zestawie znajduje się bezpłatny abonament pozwalający
aktualizować mapy przez 2 lata

*Nowy NAVIGON 8110 zapewnia optymalne planowanie trasy – funkcje Asystenta Pasa Ruchu (Lane Assistant Pro) oraz Rzeczywistego Wyglądu Skrzyżowań (Reality View Pro) pomagają jeszcze lepiej zorientować się na drodze. Dzięki mocnemu procesorowi i najnowszej wersji oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator w wersji 7, urządzenie szybko reaguje na poszczególne komendy a planowanie trasy nigdy nie było tak szybkie. NAVIGON 8110 oferuje również funkcje multimedialne – ma wbudowany odtwarzacz MP3, przeglądarkę zdjęć i transmiter FM. *

Sercem inteligentnego urządzenia jest oprogramowanie MobileNavigator w wersji 7, którego funkcje nawigacyjne zostały znacznie ulepszone – np. Reality View Pro pomaga na trudnych skrzyżowaniach autostrad i jeszcze realistyczniej wyświetla właściwe zjazdy, a nowy Lane Assistant Pro nie tylko podpowiada, który pas trzeba zająć na najbliższym skrzyżowaniu, ale pozwala również zobaczyć, co jest przed nami. Nowy system wprowadzania nazw podświetla litery, których w danym momencie możemy użyć, dzięki czemu ryzyko błędu przy wpisywaniu jest minimalne.

Obraz
© N8110 (fot. Navigon)

Najnowszy standard technologii Bluetooth gwarantuje szybkie i łatwe łączenie z telefonem komórkowym. Kontakty z książki telefonicznej i lista ostatnich połączeń mogą być wyeksportowane do pamięci nawigacji, a dzięki wbudowanemu portowi USB adresy z programu MS Outlook na komputerze mogą być przeniesione do listy ulubionych celów nawigacji.

Dla zapewnienia natychmiastowego wyświetlania informacji na dużym wyświetlaczu 4,8”, NAVIGON 8110 został wyposażony w procesor 533 MHz oraz 512 MB pamięci ROM i 128 MB pamięci RAM a także odrębny akcelerator graficzny. Antena TMC do odbierania informacji o sytuacji na drodze jest wbudowana w kabel zasilający. NAVIGON 8110 jest jedynym urządzeniem z gamy produktów NAVIGON, które ma dostęp do najbardziej aktualnego, najszybszego i najdokładniejszego na rynku systemu powiadamiania o utrudnieniach na drodze – TMC Pro.

Urządzenie łączy w sobie również szereg funkcji multimedialnych – zdjęcia z karty SD można wyświetlać pojedynczo lub jako pokaz slajdów na ekranie w formacie 16:9. NAVIGON 8110 jest też w pełni funkcjonalnym odtwarzaczem MP3 – można słuchać muzyki za pośrednictwem wbudowanego w urządzenie głośnika, słuchawek lub… radia samochodowego. Transmiter FM przekaże mu bowiem sygnał z optymalną jakością - dotyczy to również precyzyjnych komunikatów nawigacyjnych.

Asystent Pasa Ruchu, zabezpieczenie kodem PIN i ponad dwa miliony celów specjalnych (POI) na mapie Europy sprawiają, że ten bogato wyposażony system nawigacyjny dostarcza kompleksowy pakiet rozwiązań potrzebnych w drodze. To ekskluzywne urządzenie będzie dostępne za 1799 PLN, wraz z mapami 39 krajów europejskich

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)