NAVIGON 2110 max, inteligent w mieście

NAVIGON 2110 max, inteligent w mieście
Źródło zdjęć: © Navigon

09.05.2008 15:27, aktual.: 09.05.2008 15:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zadebiutował na targach CeBIT, teraz dostępny w sklepach -
nowy NAVIGON 2110 max wyposażony w najnowsze oprogramowanie udowadnia,
że nowoczesną i elegancką nawigację można kupić za naprawdę nieduże
pieniądze. Dodatkowo wybierając NAVIGON 2110 max otrzymamy zniżkę na 2
letnią aktualizację map

Zawsze myśleć o jedno skrzyżowanie do przodu: to tylko jedna z wielu rzeczy, jakie odróżniają nowego NAVIGON 2110 max od innych urządzeń nawigacyjnych. Ulepszona funkcja Lane Assistant Pro (Asystent Pasa Ruchu Pro) podpowiada nam z dużym wyprzedzeniem, którego pasa należy się trzymać przed kolejnym skrzyżowaniem. Lane Assistant Pro nie jest jedyną funkcją, która sprawi, że podróż z punktu A do punktu B będzie bardziej bezpieczna: Reality View Pro (Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań), system TMC do ostrzegania przed korkami oraz zoptymalizowany sposób wprowadzania punktów docelowych z dużymi polami na litery i inteligentnym systemem podpowiedzi zapewniają idealną przejrzystość oraz ułatwione planowanie trasy.

Jest jeden szczególny powód, dla którego NAVIGON 2110 max jest w stanie osiągnąć tak wysoką wydajność: NAVIGON zastosował w tym urządzeniu najnowsze oprogramowanie – MobileNavigator w wersji 7. „To jeden z najszybszych i najdokładniejszych nawigatorów w swoim rodzaju", mówi Jörn Watzke. „Dzięki funkcjom takim jak Lane Assistant Pro oraz Reality View Pro, znacznie wyprzedził on swój czas pod względem funkcjonalności."

Obraz
© Zobacz galerię

Podczas gdy Lane Assistant Pro zapewnia lepszą orientację na trudnych skrzyżowaniach autostrad, a Reality View Pro wyświetla obrazy skomplikowanych węzłów komunikacyjnych i zjazdów na autostradach, 4,3-calowy ekran w formacie 16:9 zapewnia doskonała czytelność, także przy korzystaniu z wbudowanej przeglądarki zdjęć.

NAVIGON 2110 max jest wyjątkowy nie tylko dzięki czytelności wyświetlanej trasy. Pod smukłą, elegancko lakierowaną obudową kryje się procesor pracujący z prędkością 400 MHz, a 64 MB ROM i 64 MB RAM zapewniają szybką nawigację. Akumulator nawet przy dłuższych podróżach działa do trzech godzin. Jeśli to nie wystarczy, ładowarka ze zintegrowaną anteną TMC dostarczy NAVIGON 2110 max niezbędnej energii.

NAVIGON 2110 max można w dowolnym momencie zaktualizować poprzez portal NAVIGON Fresh. Urządzenie dostępne będzie w dwóch wersjach: wariant europejski -NAVIGON 2110 max - zapewnia pomoc w 38 europejskich krajach i kosztuje 999 PLN. Wariant regionalny - NAVIGON 2100 max - z mapami 19 krajów jest za 899 PLN. Dodatkowo, do wersji europejskiej dołączony jest kupon na 2 letnią aktualizację map w cenie 19.95 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)