Twitter. Najpopularniejszy post w historii serwisu. Bije wszelkie dotychczasowe rekordy

Chadwick Boseman
Chadwick Boseman
Źródło zdjęć: © YouTube.com
Karolina Modzelewska

02.09.2020 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wystarczyło kilka godzin, aby jeden z postów opublikowanych na portalu Twitter zyskał najwięcej reakcji w historii działania serwisu. To post zamieszczony na koncie aktora Chadwicka Bosemana, który przegrał walkę z rakiem okrężnicy.

Chadwick Boseman, 43-letni aktor, którego mogliśmy oglądać m.in. w takich filmach jak "Czarna Pantera", "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" czy "Avengers: Wojna bez granic", zmarł 28 sierpnia na raka okrężnicy. Aktor zmagał się z nowotworem od kilku lat.

Wpis o śmierci Chadwicka Bosemana

Po jego śmierci, na oficjalnym koncie Bosemana na Twitterze pojawił się wpis zamieszczony przez agentkę aktora. Nicki Fioravante przekazała smutną informację, dodając oficjalne oświadczenie i czarno-białe zdjęcie mężczyzny.

Tweet w kilka godzin pobił rekordy popularności serwisu, o czym informowali jego przedstawiciele. W oświadczeniu napisali: "Fani zbierają się na Twitterze, aby uczcić życie Chadwicka Bosemana, a tweet wysłany z jego konta zeszłej nocy jest teraz najbardziej lubianym tweetem wszech czasów na Twitterze".

Nowe rekordy Twittera

Do tej pory tweet uzyskał 7,6 mln polubień, podano go dalej aż 2,2 mln osób, a pod nim znajduje się ponad 167 tys. komentarzy. Rosnącą popularnością cieszą się również hashtagi związane z aktorem. Chodzi tutaj przede wszystkim o #BlackPanther i #WakandaForever. Są one nawiązaniem do oscarowego filmu "Czarna Pantera".

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także