Qaqwqwrqw

Twitter się zmieni. Serwis już zapowiada nowości

Przeglądarkowa wersja Twittera niebawem będzie wyglądać nieco inaczej. Nowości mogą sprawić, że... popularnych wpadek będzie niedługo więcej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowości na Twitter
Nowości na Twitter (PAP, Fot: Abaca Abaca)
Qaqwqwrqw

Korzystający z przeglądarkowej wersji Twittera mogą natknąć się w serwisie na zapowiedź zmian.

Layer 1

Wkrótce pojawią się nowe funkcje, takie jak Zakładki, przełączanie pomiędzy kontami, tryb ciemny i wiele innych. Dzięki nim korzystanie z Twittera będzie jeszcze szybsze i przyjemniejsze.

Twitter
WP.PL
Podziel się
Qaqwqwrqw

Wygląda na to, że przeglądarkowy Twitter wreszcie dokoni mobilną wersję serwisu. Tryb ciemny na telefonach i komputerach jest już od jakiegoś czasu, ale być może Twitter zamierza go upiększyć. Z kolei funkcja przełączania pomiędzy kontami to właśnie opcja znana ze smartfonów czy tabletów.

Zobacz też: YouTube Premium i YouTube Music Premium w Polsce

Co zresztą przyczyniło się do kilku wpadek. Ktoś chciał odpowiedzieć z prywatnego profilu, ale nie zauważył i skomentował z konta firmy. Afera w social media gotowa. Skoro funkcja łatwiejszego przeskakiwania pomiędzy profilami trafi też na przeglądarki to możemy spodziewać się, że tego typu pomyłek może być więcej.

Qaqwqwrqw

Czytaj też: Nowość na Twitterze. Zdjęcia, GIF-y i filmy dodasz nawet do retweetów

Może i nowości nieco spóźnione, ale na pewno cieszą. Szczególnie tryb ciemny. To nowa moda wśród twórców, ale jak najbardziej korzystna. Nie tylko dla naszych oczu, ale też baterii. Choć oczywiście użytkownicy przeglądarkowej wersji Twittera zwrócą uwagę na właśnie tę pierwszą kwestię.

Polub WP Tech
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw