Nagrody w konkursie Innovation 2017 rozdane! Telewizja WP nagrodzona

Nagrody w konkursie Innovation 2017 rozdane! Telewizja WP nagrodzona

Nagrody w konkursie Innovation 2017 rozdane! Telewizja WP nagrodzona
Źródło zdjęć: © WP.PL | WP
Adam Bednarek
25.04.2017 12:19, aktualizacja: 25.04.2017 12:51

Jednym z nagrodzonych na tegorocznej gali Innovation 2017 jest Telewizja WP. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Grupa Wirtualna Polska dostała nagrodę w kategorii “Innowacyjne media - działania komercyjne”. Złotą statuetkę przyznano za Telewizję WP.

- Inspiracja i odwaga - to główne hasła jakie przychodzą mi do głowy i za to dziękuję wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu. - powiedział podczas gali rozdania nagród przewodniczący jury, Witold Ziobrowski, Wiceprezes Grupy Neuca - Prace były różne, różna była ich jakość, ja w każdej odnalazłem bardzo ciekawy “insight”. Każda próba zmiany istniejącej rzeczywistości i wyjścia z własnej strefy komfortu wymaga dużo odwagi. Tylko ludzie odważni, skłonni do ryzyka i otwarci na innych, odnoszą sukces w biznesie. Potrzebujemy więcej odważnych ludzi, by nas inspirowali do rozwoju biznesu. - dodał w swojej wypowiedzi.

Telewizja WP to darmowa naziemna telewizja. Jak oglądać? Gdzie jesteśmy dostępni? Jeśli jeszcze nie wiesz, jak odbierać nagrodzoną Telewizję WP, to wszystkie szczegóły opisaliśmy w specjalnym, graficznym poradniku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)