Nagroda EISA 2009 dla najnowszego urządzenia nawigacyjnego Becker Traffic Assist Z205

Nagroda EISA 2009 dla najnowszego urządzenia nawigacyjnego Becker Traffic Assist Z205

Nagroda EISA 2009 dla najnowszego urządzenia nawigacyjnego Becker Traffic Assist Z205
Źródło zdjęć: © Becker
18.08.2009 14:44

Urządzenie nawigacyjne Becker Traffic Assist Z205 z najnowszej linii nawigacji marki Becker, z której w Polsce lepiej znane są modele Z203 i Z204, otrzymało nagrodę od Europejskiego Stowarzyszenia Technik Audiowizualnych (EISA) w kategorii "Elektronika samochodowa, nawigacja mobilna”

Marka Becker należąca do firmy Harman/Becker Automotive Systems GmbH może być dumna ze swojego osiągnięcia - wygrania tegorocznej edycji konkursu EISA dla najlepszej przenośnej nawigacji w kategorii "In-Car Electronics”. Dziewięcioosobowe jury jednogłośnie oceniło urządzenie jako „wielozadaniowe urządzenie nawigacyjne”, w którym szczególnie udało się "połączenie atrakcyjnego wzornictwa z innowacyjną technologią”. Uznali również technologię bezprzewodową Bluetooth za „nieskazitelną”, a funkcję kontroli głosem Becker OneShot i nawigację 3. (trójwymiarowy widok miast, punktów POI i terenu) za wyjątkowo ułatwiające podróż. Uwagę jury zwróciła również funkcja TMC Pro - pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa na drogach poprzez wprowadzenie informacji o ruchu i pogodzie bezpośrednio do systemu nawigacyjnego.

Obraz
© (fot. Becker)

“Chociaż dane z GfK oraz zadowolenie naszych klientów wskazują nam, że dokładnie spełniamy oczekiwania i potrzeby naszej grupy docelowej, tego typu nagroda od ekspertów sprawia, że jesteśmy wyjątkowo dumni”. powiedział Olaf Kappler, Product Manager marki Becker. „Nagroda EISA jest jednym z najważniejszych wyróżnień w obszarze Consumer Electronics w Europie i otrzymują ją tylko najbardziej innowacyjne produkty o najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie firmy Harman/Becker po raz kolejny pozwoliło nam udowodnić te dwie najważniejsze cechy. Równocześnie nagroda zachęci nas do wprowadzania kolejnych innowacji nawigacyjnych w przyszłości”.

Przyznana po raz pierwszy w 1982 roku, nagroda EISA w ciągu 27 lat stała się jedną z najbardziej szanowanych nagród w branży elektroniki użytkowej. Co roku organizacja, która aktualnie reprezentuje 51 magazynów branżowych (kino domowe, elektronika samochodowa, fotografia, wideo i urządzenia mobilne)
z 18 krajów europejskich wybiera najlepsze produkty na rynku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (64)