Nagroda EISA 2009 dla najnowszego urządzenia nawigacyjnego Becker Traffic Assist Z205

Nagroda EISA 2009 dla najnowszego urządzenia nawigacyjnego Becker Traffic Assist Z20518.08.2009 14:44
Nagroda EISA 2009 dla najnowszego urządzenia nawigacyjnego Becker Traffic Assist Z205
Źródło zdjęć: © Becker

Urządzenie nawigacyjne Becker Traffic Assist Z205 z najnowszej linii nawigacji marki Becker, z której w Polsce lepiej znane są modele Z203 i Z204, otrzymało nagrodę od Europejskiego Stowarzyszenia Technik Audiowizualnych (EISA) w kategorii "Elektronika samochodowa, nawigacja mobilna”

Marka Becker należąca do firmy Harman/Becker Automotive Systems GmbH może być dumna ze swojego osiągnięcia - wygrania tegorocznej edycji konkursu EISA dla najlepszej przenośnej nawigacji w kategorii "In-Car Electronics”. Dziewięcioosobowe jury jednogłośnie oceniło urządzenie jako „wielozadaniowe urządzenie nawigacyjne”, w którym szczególnie udało się "połączenie atrakcyjnego wzornictwa z innowacyjną technologią”. Uznali również technologię bezprzewodową Bluetooth za „nieskazitelną”, a funkcję kontroli głosem Becker OneShot i nawigację 3. (trójwymiarowy widok miast, punktów POI i terenu) za wyjątkowo ułatwiające podróż. Uwagę jury zwróciła również funkcja TMC Pro - pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa na drogach poprzez wprowadzenie informacji o ruchu i pogodzie bezpośrednio do systemu nawigacyjnego.

288773154925721747
Źródło zdjęć: © (fot. Becker)

“Chociaż dane z GfK oraz zadowolenie naszych klientów wskazują nam, że dokładnie spełniamy oczekiwania i potrzeby naszej grupy docelowej, tego typu nagroda od ekspertów sprawia, że jesteśmy wyjątkowo dumni”. powiedział Olaf Kappler, Product Manager marki Becker. „Nagroda EISA jest jednym z najważniejszych wyróżnień w obszarze Consumer Electronics w Europie i otrzymują ją tylko najbardziej innowacyjne produkty o najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie firmy Harman/Becker po raz kolejny pozwoliło nam udowodnić te dwie najważniejsze cechy. Równocześnie nagroda zachęci nas do wprowadzania kolejnych innowacji nawigacyjnych w przyszłości”.

Przyznana po raz pierwszy w 1982 roku, nagroda EISA w ciągu 27 lat stała się jedną z najbardziej szanowanych nagród w branży elektroniki użytkowej. Co roku organizacja, która aktualnie reprezentuje 51 magazynów branżowych (kino domowe, elektronika samochodowa, fotografia, wideo i urządzenia mobilne)
z 18 krajów europejskich wybiera najlepsze produkty na rynku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)