Nadchodzi nowe Gadu-Gadu. W lutym nowa wersja!

Nadchodzi nowe Gadu-Gadu. W lutym nowa wersja!

27.01.2012 14:12, aktual.: 30.01.2012 08:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwają ostatnie testy przed wydaniem nowej wersji popularnego komunikatora Gadu-Gadu. Program przeszedł gruntowne zmiany. Jego najnowsza wersja, oczekiwana od wielu miesięcy, przynosi szereg istotnych nowości. I przede wszystkim - innowacji.

Szczegóły zostaną zaprezentowane w najbliższych tygodniach, a już za kilkanaście dni należy spodziewać się wersji testowej „beta”. Zostanie ona udostępniona wszystkim zainteresowanym użytkownikom. Po raz pierwszy pojawi się także oficjalna wersja GG na system Mac OS dla komputerów Apple. Poza aplikacją na komputery (desktop) pojawią się też nowe wersje mobilne komunikatora na telefony.

Obraz
© Nie jest to ostateczny wygląd komunikatora, jednak finalna wersja będzie bardzo zbliżona do tego, widać na zdjęciu

GG w najnowszej odsłonie ma być proste w obsłudze, przejrzyste, przyjazne dla użytkownika i przede wszystkim umożliwiać takie dopasowanie, jakiego oczekuje w danej chwili internauta –. to jeden z głównych celów, jakie postawiono sobie tworząc GG. Projektując program, wzięto pod uwagę także zmiany wyglądu komunikatora – wg deklaracji producenta, ma on przypaść do gustu zarówno zwolennikom starszych wersji aplikacji, jak i nowszych, pozwalających na dowolne urozmaicanie.

Z GG korzysta ok. 6 milionów użytkowników miesięcznie i jest to niezmiennie najpopularniejszy w Polsce program do internetowych pogawędek, pomimo dynamicznego rozwoju serwisów społecznościowych oferujących elementy czatu. GG umożliwia rozmowy tekstowe, głosowe i video, pozwala na wysyłanie plików. W nowej wersji pojawią się kolejne przydatne możliwości. Co ważne, zostaną one wprowadzone z poszanowaniem preferencji użytkownika.

Więcej informacji już wkrótce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (295)
Zobacz także