MySpace chce wrócić do gry

Strona głównaMySpace chce wrócić do gry
04.10.2011 14:30
MySpace chce wrócić do gry
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

Na rozpoczętym wczoraj tygodniu spotkań z inwestorami, nowy właściciel MySpace ogłosił chęć wskrzeszenia niegdyś bardzo popularnego, głównie wśród muzyków-amatorów portalu. Jego punktem centralnym nadal miałaby być muzyka.

Z załączonego schematu wynika, że dookoła muzyki będą się kręcić pozostałe, mające pomóc odzyskać firmie Specific Media internautów funkcje portalu. Znajdują się wśród nich między innymi: uproszczona nawigacja strony internetowej, posiadanie materiałów na wyłączność oraz przyciągnięcie twórczych muzyków.

Portal MySpace, w którego zainwestował swoje pieniądze również popularny muzyk Justin Timberlake, z pewnością wykorzysta posiadane od dawna licencje do stworzenia nowej platformy bazującej na wyświetlaniu teledysków, koncertów oraz samej muzyki wzbogaconej o nieodłączne w internecie reklamy.

Pytanie brzmi: czy MySpace uda się ponownie dołączyć do grona najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie czy okaże się wtopą i zniknie na zawsze zastąpiony Facebookiem lub Google+ oferującymi muzykę?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)