Motorola w biegu dookoła świata

Motorola w biegu dookoła świata

Motorola w biegu dookoła świata
11.06.2007 23:50, aktualizacja: 12.06.2007 12:11

Wieczorem 20 czerwca 2007 dotrą do Polski biegacze Blue Planet Run. Dwudziestu ochotników okrąża kulę ziemską, by pomóc ludziom bez dostępu do wody pitnej. Motorola wyposażyła ich w telefony
i krótkofalówki.

Motorola wspiera przedsięwzięcie Fundacji Blue Planet Run - pierwszy bieg sztafetowy dookoła świata. Przez 95 dni, 24 godziny na dobę śmiałkowie z trzynastu krajów w wieku od 26 do 60 lat chcą pokonać ponad 24 400 km, by zwrócić uwagę na palący problem braku wody pitnej. Motorola zapewni stałą łączność pomiędzy biegaczami, ekipą techniczną, rodzinami i mediami, dostarczając telefony komórkowe, krótkofalówki oraz inne mobilne akcesoria niezbędne do szybkiej i wygodnej komunikacji.

Sztafeta wystartowała 1 czerwca z Nowego Yorku. W każdym kraju na trasie biegu będą ustawione punkty informacyjne, gdzie będzie można zobaczyć sportowców. W Polsce biegacze pokonają trasę od Cieszyna, przez Oświęcim, Kraków (21.06 nad ranem), Kielce (21.06), Radom (21/22.06), Warszawę (22.06), Siedlce, do Białej Podlaskiej, gdzie dotrą w nocy z 22/23 czerwca. W Warszawie i Krakowie odbędą się z tej okazji happeningi, mające zwrócić uwagę na postępujący niedobór wody pitnej w Polsce i na świecie.

_ Wsparcie telefonami komórkowymi i krótkofalówkami Motoroli jest dla nas niezwykle ważne. Szczególnie przydatny będzie smartfon Motorola Q q9 - lekki, dobry do biegania, pozwalający w każdej chwili i wygodnie prowadzić rozmowy i wysyłać e-maile. Dzięki niemu będziemy mogli z każdego zakątka świata dokumentować nasz bieg zdjęciami i filmami _ - mówi Matt Kursh, CEO Fundacji Blue Planet Run.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)