Monitor Lenovo z obsługą technologii 3D Vision

Monitor Lenovo z obsługą technologii 3D Vision

Monitor Lenovo z obsługą technologii 3D Vision
Źródło zdjęć: © Nvidia
10.01.2011 13:49

Firma Nvidia poinformowała dziś o rozszerzeniu ekosystemu technologii Nvidia 3D Vision o nowe komputery i monitory obsługujące technologię 3D, wyprodukowane przez firmę Lenovo

Technologia 3. Vision zapewnia wrażenia trójwymiarowego obrazu graczom, wielbicielom filmów i entuzjastom fotografii korzystającym z komputerów stacjonarnych lub przenośnych. Ekosystem technologii 3D Vision obejmuje już ponad 1000 produktów - komputerów przenośnych i stacjonarnych, monitorów, projektorów, procesorów graficznych firmy Nvidia, aplikacji przetwarzania materiałów wideo, kamer i gier, a liczba urządzeń i materiałów 3D wciąż rośnie.

Obraz
© (fot. Nvidia)

Komputer do gier 3. Lenovo IdeaCentre K330 wyposażony jest w kartę graficzną GeForce GTX 460 i dołącza do długiej listy komputerów obsługujących technologię 3D Vision. Oprócz tego na rynek trafi nowy, 23-calowy monitor 3D Lenovo L2363d z panelem o rozdzielczości FullHD (1920 x 1080). Jest to jedno z pierwszych urządzeń wyposażonych w kamerę internetową z podwójną soczewką. Umożliwia to robienie zdjęć 3D i prowadzenie wideokonferencji w stereoskopowym trójwymiarze (w połączeniu z okularami i technologią 3D Vision firmy NVIDIA).

Dzięki technologii 3. Vision użytkownicy otrzymują dostęp do szerokiej gamy materiałów trójwymiarowych, w tym ponad 500 gier, filmów Blu-ray, fotografii i klipów wideo strumieniowanych przez internet. Użytkownicy mogą również oglądać filmy 3D oraz współdzielić i wyświetlać fotografie w pełnej rozdzielczości w serwisie 3DVisionLive.com firmy NVIDIA.

Nowe oprogramowanie NVIDIA 3DTV Play daje ponadto użytkownikom możliwość podłączenia komputera stacjonarnego lub przenośnego do telewizorów 3D i odbiorników obsługujących połączenia HDMI 1.4, a następnie odtwarzania najnowszych materiałów 3D w wysokiej rozdzielczości, z efektami trójwymiaru i dźwiękiem przestrzennym wysokiej jakości. Oprogramowanie 3DTV Play jest dołączone bezpłatnie do każdego komputera przenośnego i stacjonarnego obsługującego technologię 3D Vision, a także dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym firmy NVIDIA.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)