Trwa ładowanie...
d33fdj7

Mobilny Gmail z możliwością cofania wysłanej wiadomości

Użytkownicy mobilnego Gmaila na Androidzie musieli długo czekać na opcję, która wcześniej dostępna była w przeglądarkowej wersji poczty. Teraz jednak i oni się doczekali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowość na Gmailu
Nowość na Gmailu (Materiały prasowe)
d33fdj7

Chodzi o cofanie wysłanej wiadomości. Opcja pozwala naprawić błąd, jakim jest wysłanie maila do nieodpowiedniej osoby lub też przedwczesne przesłanie niedokończonego tekstu. Pewnie każdemu zdarzyła się podobna pomyłka, choć w przeglądarkowym Gmailu nie jest to aż tak wielki problem - właśnie dzięki wspomnianej funkcji. W końcu Google zdecydowało się ją przenieść na Androida.

Gdy wyślemy maila, mamy dziesięć sekund na to, by go cofnąć - dzięki czemu nie trafi do nadawcy. Stosowna opcja pojawia się w prawym dolnym rogu. Możliwe, że nie została wdrożona jeszcze u każdego, ale jeśli jej nie macie - spokojnie. To zapewne kwestia czasu.

  WP.PL
(WP.PL)

W ostatnim czasie Google uruchamia w mobilnym Gmailu funkcje, które w przeglądarkowej wersji dostępne są od dawna. Mowa tu m.in. o możliwości ustawienia "terminu ważności" maila czy zablokowania go specjalnym kodem. Użytkownicy przeglądarkowego Gmaila mogli zabezpieczać tak swoje wiadomości już od dłuższego czasu, tymczasem na Androidzie to nowość. Dziwne, że Google samo tak nie dopieszcza własnych aplikacji na własnym systemie.

d33fdj7

Podziel się opinią

Share
d33fdj7
d33fdj7
Więcej tematów