MO-Call dostępne już na ponad 1000 modelach telefonów

MO‑Call dostępne już na ponad 1000 modelach telefonów

MO-Call dostępne już na ponad 1000 modelach telefonów
Źródło zdjęć: © Mo Call
30.10.2008 11:10, aktualizacja: 30.10.2008 11:22

MO-Call, darmowa mobilna aplikacja, umożliwiająca tanie rozmowy międzynarodowe z telefonów komórkowych, stworzona przez Morodo, jest już dostępna na ponad 1000 modelach telefonów komórkowych pochodzących od ponad 30 producentów. Oznacza to, że coraz szersze grono posiadaczy komórek może zaoszczędzić na rozmowach międzynarodowych oraz roamingu.

MO-Call to inteligentna aplikacja, która po zainstalowaniu oraz aktywowaniu na telefonie komórkowym, przechwytuje rozmowy międzynarodowe oraz łączy je z zagranicznymi numerami po znacznie niższych kosztach. –. Oprogramowanie pozwala na tanie rozmowy za granice bez konieczności zmiany karty SIM, sieci, modelu telefonu, a więc bez ingerowania w zachowanie konsumenta - komentuje Andrew Reid, dyrektor zarządzający Morodo. Aplikacja ściągnięta na telefon oraz zminimalizowana, pozwala na wybieranie numeru bezpośrednio z listy kontaktowej lub wykazu ostatnich rozmów.

MO-Call jest kompatybilne z technologią Java, Symbian, Windows Mobile oraz RIM. Działa na telefonach producentów, między innymi takich jak: Amoi, HP, HTC, i-mate, Motorola, O2. Orange, Palm, Nokia, Sony, LG, Samsung, Qtek, Toshiba i Vodafone. MO-Call jest również dostępne dla posiadaczy Blackberry, Windows Mobile Smartphone, iphone oraz urządzeń Pocket PC GSM.
W ramach usługi MO-Call Home można dzwonić do ponad 200 krajów świata, zarówno na telefony stacjonarne, jaki i komórkowe. Z kolei MO-Call World pozwala na zredukowanie kosztów roamingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy ustawić w aplikacji tryb MO-Call World. Jeśli użytkownik wprowadzi zagraniczny numer, z którym chce się połączyć oraz lokalny numer stacjonarny lub komórkowy, z którym rozmowa ma zostać połączona, wówczas aplikacja umożliwi połączenie rozmowy między wybranymi numerami po znacznie niższych kosztach. Wszyscy nowi użytkownicy MO-Call otrzymują darmowy kredyt wartości 2.5 GBP, 3.5 Euro lub USD 5.00 (w zależności od miejsca zamieszkania) na przetestowanie usługi. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się na www.mo-call.com/pl oraz ściągnąć aplikację na komórkę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)