ycipk-akdlr2
Gadżety

Młynek do kawy z automatycznym dozownikiem

Grinta, firmy Nuova Simonelli to wysokiej klasy młynek do kawy z automatycznym dozownikiem. To urządzenie rozdrobni odpowiednią ilość ziaren, kiedy tylko najdzie nas ochota na „małą czarną”. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostajemy zawsze świeżo zmieloną kawę, która zachowuje doskonały smak i aromat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
młynek Grinta
młynek Grinta (Materiały prasowe)
ycipk-akdlr2

Grinta firmy Nuova Simonelli to wysokiej klasy młynek do kawy z automatycznym dozownikiem. To urządzenie posiada u góry pojemnik na ziarna i rozdrabnia ich odpowiednią ilość, kiedy tylko najdzie nas ochota na "małą czarną". Dzięki takiemu rozwiązaniu dostajemy zawsze świeżo zmieloną kawę, która zachowuje doskonały smak i aromat.

Układ odpowiedzialny za mielenie ziaren zaprojektowano tak, aby nie przypalić ich przy wykonywaniu tej czynności. Sama obsługa urządzenia jest prosta i nie powinna nastręczać nikomu trudności. W zależności, czy chcemy zmielić kawę tylko do espresso, czy jej większą ilość - wystarczy odblokować pierścień na urządzeniu i przesunąć go na odpowiednią pozycję. Produkt dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonej, czarnej i srebrnej.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-akdlr2

ycipk-akdlr2
ycipk-akdlr2