Mio Moov580 Europe Plus, ekstremalna nawigacja

Mio Moov580 Europe Plus, ekstremalna nawigacja
Źródło zdjęć: © Mio

20.04.2009 11:57, aktual.: 20.04.2009 12:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mio Technology wprowadza na rynek nowy model nawigacji Moov
580 Europe Plus, będący rozszerzeniem popularnej gamy produktów Mio
Moov. Lista funkcji nowego produktu jest najdłuższa w historii firmy
Mio

Mio Technology wprowadza na rynek nowy model nawigacji Moov 580 Europe Plus, będący rozszerzeniem popularnej gamy produktów Mio Moov. Lista funkcji nowego produktu jest najdłuższa w historii firmy Mio. Wszystkie urządzenia z rodziny Moov 500 posiadają duży 4,7-calowy ekran, który zapewnia użytkownikowi wygodną obsługę i dostęp do najnowszych map. Moov 580 został stworzony przede wszystkim z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkownika.

Elegancki wygląd
Moov 580 posiada stylową, aluminiową obudowę oraz 4,7-calowy antyodblaskowy ekran LCD, dzięki któremu może wyświetlać większe i dokładniejsze mapy, ikony i opcje menu. Wszystkie produkty z tej gamy mają tylko 18 mm głębokości – są lekkie i łatwe do przenoszenia.

Wygoda użytkownika
Wprowadzenie na rynek modelu Moov 580 to także początek nowej ery innowacji w zakresie usług i treści dostępnych w MioMore™ – technologii usług łączonych firmy Mio. Do innowacji tych należą m.in.: dynamiczne punkty użytkownika (POI) pobierane bezpośrednio z Internetu, lokalna wyszukiwarka Local Search oferowana we współpracy z Polskimi Książkami Telefonicznymi i udostępniająca aktualne informacje lokalne (np. najbliższe hotele, sklepy i usługi) oraz system nawigacji fotograficznej NavPix do tworzenia i zapisywania lokalizacji z użyciem zdjęć ze znacznikami geograficznymi, który udostępnia także ponad milion oznaczonych zdjęć budynków i miejsc w serwisach Flickr(TM) i GoogleEarth.

Obraz
© Nawigacja Moov 580 (fot. Mio)

Zabezpieczenia
Tworząc model Moov 580 firma Mio położyła większy nacisk na komunikację głosową niż wizualną, aby zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników-kierowców. Model 580 jest standardowo wyposażony w łącze Bluetooth i zestaw głośnomówiący. Ponadto urządzenie pobiera w czasie rzeczywistym informacje o ruchu drogowym, dzięki czemu kierowcy mogą błyskawicznie reagować na ewentualne problemy na drodze. We wszystkich modelach serii 500 dostępny jest także skrót do telefonu alarmowego, co przyspiesza wezwanie pomocy drogowej.

Jakość dźwięku w modelu 580 podwyższono poprzez zastosowanie zintegrowanego nadajnika FM, dzięki któremu wszystkie dźwięki są głośno i wyraźnie odtwarzane przez samochodowy system audio.
Model Europe Plus posiada zainstalowane mapy 40 krajów UE z Europy Wschodniej i Zachodniej (wersja 2008.10):Europa Zachodnia: Andora, Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Wielka Brytania, Włochy, Irlandia, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Norwegia, Holandia, Portugalia, San Marino, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Watykan i Malta, Europa Wschodnia: Czechy, Węgry, Turcja, Łotwa, Litwa i Estonia,
Mapy lokalne: Polska, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Grecja, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra i Serbia.

Sugerowana cena sprzedaży Moov 580 Europe Plus to 1199 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)