Mikołaj z Autopilotem

Mikołaj z Autopilotem

Mikołaj z Autopilotem
10.12.2007 08:00, aktualizacja: 10.12.2007 12:16

Nie tylko dzieciom zbliżające się święta kojarzą się głównie z
prezentami. Firmy z każdej niemal branży wychodząc naprzeciw
oczekiwaniom konsumentów starają się przygotować specjalną ofertę na
ten wyjątkowy w roku czas

Z AutoPilotem na święta

Prezenty…śnieg…prezenty…św. Mikołaj…prezenty…kulig…prezenty…wigilia…prezenty…choinka i…prezenty. Nie tylko dzieciom zbliżające się święta kojarzą się głównie z prezentami. Firmy z każdej niemal branży wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów starają się przygotować specjalną ofertę na ten wyjątkowy w roku czas. Dla użytkowników i miłośników nawigacji gratką jest pakiet prezentów, jaki na okres świąteczny przygotował zespół AutoPilota.

Nowa wersja programu i map Polski
Prezent nr 1 – nowa wersja map Polski. Do dotychczasowych 826 dodano kolejne i obecnie AutoPilot zawiera szczegółowe plany wszystkich 890 miast w naszym kraju. Znacznie zwiększyła się również liczba nawigacyjnych planów miejscowości, która obecnie przekracza 3400. Jak przy każdej aktualizacji, uzupełniono też dane kartograficzne o zmiany w infrastrukturze. Między innymi dzięki dialogowi z użytkownikami i systemowi zgłaszania przez nich błędów lub braków w mapach, dodano odcinki nowopowstałych dróg i obwodnic. Tym samym AutoPilot podtrzymuje wysoką jakość swoich danych i miano posiadacza najlepszej na rynku mapy Polski. A wszystko to podane w funkcjonalnej, a zarazem prostej w obsłudze formie, jaką oferuje najnowsza wersja aplikacji AutoPilot – podarunek nr 2. Poza ogólnym ulepszeniem oprogramowania i usprawnieniem jego działania (uwzględniającym uwagi i sugestie użytkowników), wprowadzono wiele nowych funkcji,
m.in. symulację wytyczonej trasy, czy zapamiętywanie zablokowanych tras. Dzięki tym zmianom AutoPilot jeszcze bardziej dostosowuje się do naszych potrzeb i odpowiada na nasze wymagania.

Najlepsza na rynku mapa Europy
Prezent nr 3 – mapa Europy. Oprócz dotychczasowego Pakietu Polska (szczegółowa mapa Polski + przejazdowa mapa Europy), AutoPilot jest od teraz dostępny również w Pakiecie Europa (dokładna mapa całego kontynentu). Oczekiwanie na ukazanie się map całej Europy było warte świeczki. Pakiet Europa AutoPilota dystansuje wszystkie inne analogiczne zestawy map dostępne na rynku. Stanowią o tym szczegółowe (100% pokrycie) mapy 33 krajów Europy zachodniej, środkowej i wschodniej plus przejazdowe mapy 10 krajów Europy południowej i wschodniej (od Bośni i Hercegowiny po Ukrainę). Przekłada się to m.in. na ponad 10,5 miliona ulic z numerami domów oraz ponad 9 milionów kilometrów dróg. W pakiecie zawarto również 2,7 miliona POI (punktów użyteczności publicznej) oraz bazę kodów pocztowych większości krajów europejskich, w tym pełną bazę kodów Wielkiej Brytanii (1 763 000). Przy takich zasobach danych poruszanie się po Starym Kontynencie nie jest już żadnym problemem.

Zestaw do nawigacji
Na deser zespół AutoPilota przygotował coś specjalnego – kompletny zestaw do nawigacji „AutoPilot Nawigacja GPS” (podarunek nr 4). W jego skład wchodzi urządzenie dedykowane Actis 3 i, oczywiście, AutoPilot. Actis 3 jest dodatkowo wyposażony w pełną gamę funkcji multimedialnych (odtwarzacz audio, video, przeglądarka zdjęć i eBook), dzięki czemu jest to coś więcej niż tylko urządzenie do nawigacji. Przyjazna dla użytkownika, aksamitna obudowa wpływa na duży komfort obsługi urządzenia i zapewnia zarazem jego trwałość. Dotykowy ekran i przejrzyste menu pozwalają na szybki dostęp do podstawowych funkcji. Warto dodać, iż zestaw AutoPilot Nawigacja GPS zawiera komplet akcesoriów niezbędnych do jego obsługi.

Święta, święta, święta…
Oprócz radości otrzymywania oraz - jak choćby w przypadku AutoPilota - dawania prezentów, to co lubimy w świętach, to fakt, że spędzamy je w gronie bliskich. W czas zimowych zamieci, oblodzonych dróg i wielokilometrowych korków dotarcie na czas, a przede wszystkim bezpiecznie do rodzin mieszkających często setki kilometrów od nas nie jest zadaniem prostym. AutoPilot nie tylko wytyczy nam najszybszą i najkrótszą trasę, lub pozwoli znaleźć objazd zatłoczonej drogi. Dzięki niemu skupimy się wyłącznie na prowadzeniu pojazdu, nie martwiąc się o drogę, gdyż to wykonuje za nas sam program. Może zatem warto pomyśleć o sprawieniu sobie takie prezentu, z którego będziemy się cieszyć i my, i nasi bliscy…

Aby dowiedzieć się więcej o funkcjach AutoPilota i samym programie wejdź na stronę: www.autopilot.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)