Media Expert zapłaci za dobre oceny i wzorowe zachowanie. Akcja właśnie ruszyła

Media Expert zapłaci za dobre oceny i wzorowe zachowanie. Akcja właśnie ruszyła
Źródło zdjęć: © WP.PL | WP.PL

19.06.2019 11:20, aktual.: 19.06.2019 12:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Świadectwa z wysokimi ocenami i dobrą oceną z zachowania można premiować na wiele sposobów. W Media Expert ruszyła właśnie promocji "Płacimy za oceny!", w której sieć premiuje wszystkie piątki i szóstki na świadectwie, a także wzorowe i bardzo dobre zachowanie.

Akcja promocyjna, którą przygotowała sieć sklepów Media Expert właśnie ruszyła i potrwa od 19 do 24 czerwca. Z naliczonych rabatów skorzystać można zarówno przy zakupach w sklepach stacjonarnych, jak i za pośrednictwem sklepu internetowego. W drugim wypadku zakupy trzeba odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym i okazać świadectwo, będące podstawą do przyznania zniżek.

"Płacimy za oceny" – jak działa promocja w Media Expert?

Promocja "Płacimy za oceny" polega na przyznawaniu rabatu przy jednorazowych zakupach o wartości co najmniej 200 zł. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest okazanie oryginału świadectwa szkolnego (własnego albo innej osoby, np. dziecka) z 2019 roku. Jednak przy zakupach o wartości co najmniej 200 zł, można przedstawić wyłącznie jedno świadectwo szkolne.

Sieć Media Expert premiuje każdą "piątkę" kwotą 5 złotych i "szóstkę" kwotą 6 złotych. Jeśli na świadectwie znajdzie się ocena bardzo dobra z zachowania, rabat wynosi dodatkowe 5 zł, a za ocenę wzorową – 6 zł. W akcji mogą wziąć udział również świadectwa opisowe, przyznawane w klasach I-III. Takie cenzurki umożliwiają skorzystanie z rabatu o wartości 20 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)