mBank wprowadza poważne zmiany. Klienci będą zadowoleni

mBank wprowadza poważne zmiany. Klienci będą zadowoleni

mBank wprowadza poważne zmiany. Klienci będą zadowoleni
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
11.03.2020 11:20

mBank poinformował swoich klientów o planowanych zmianach, które wejdą w życie w najbliższym czasie. Pierwsi użytkownicy będą mogli przetestować nową wersję systemu już 17 marca. "Podobno proste rozwiązania są najlepsze" - czytamy na stronie banku.

- Pojęcie takie jak minimalizm, w ostatnim czasie zyskuje na popularności. My też uważamy, że proste rozwiązania są najlepsze - rozpoczyna swój komunikat mBank. Zmiany w systemie będą widoczne dla części posiadaczy kont już 17 marca. Docelowo skorzystają z nich wszyscy użytkownicy.

Zmiana, o której mowa może nie jest wielka, lecz z pewnością poważna i ułatwiająca poruszanie się po serwisie. Chodzi o uproszczenie menu głównego. Do tej pory wielu klientów banku żaliło się na skomplikowany ekran główny, w którym poszukiwanie niektórych funkcji zajmowało im sporo czasu. Wszystko przez to, że były poukrywane w przeróżnych zakładkach. Nowe menu po uproszczeniu będzie wyglądać następująco:

Obraz
© mbank

Poza pulpitem, na którym zobaczymy swoje konta, będziemy mieli dostęp do trzech zakładek. Będą to: Płatności, Finanse i Pomoc. W pierwszej z nich znajdziemy między innymi linki do przelewów, historię transakcji oraz książkę odbiorców. W zakładce "Finanse" będziemy mieli dostęp do wszystkich posiadanych przez nas produktów w mBanku. Są to m.in. kredyty, oszczędności i ubezpieczenia. "Pomoc" posiada wiele przydatnych funkcji, dzięki którym poznany odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jeśli to nie pomoże, możliwy jest oczywiście kontakt z doradcą.

- Wolisz spędzać czas ze znajomymi lub rodziną, niż poświęcać go na bankowe sprawy? Dobrze to rozumiemy. Abyś mógł łatwiej zarządzać swoim kontem, uprościliśmy całe menu w serwisie transakcyjnym. Teraz wszystkie istotne dla Ciebie informacje są dobrze widoczne i pozwalają na szybkie działanie - pisze mBank na swojej stronie.

Zmiany w menu głównym to kolejny etap modernizacji serwisu mBanku zapoczątkowanej kilka lat temu. Do tej pory zajmowano się głównie upraszczaniem pulpitu oraz wprowadzaniem kilku istotnych zmian w aplikacji mobilnej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (73)