Masz telewizor LG? Z okazji Euro 2016 naprawią ci go w mig albo dadzą zastępczy

Masz telewizor LG? Z okazji Euro 2016 naprawią ci go w mig albo dadzą zastępczy

Masz telewizor LG? Z okazji Euro 2016 naprawią ci go w mig albo dadzą zastępczy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.06.2016 10:23

Dla fanów piłkarskich emocji, którzy oglądają zmagania reprezentantów podczas Euro 2016 na telewizorach firmy LG, producent przygotował miłą niespodziankę. Na czas mistrzostw w piłce nożnej, firma uruchamia specjalne usługi serwisowe. Punkty wsparcia technicznego w największych miastach w Polsce będą do dyspozycji użytkowników także w weekendy.

Przez miesiąc trwania mistrzostw, począwszy od 10 czerwca, zespoły serwisowe LG pozostaną w pełnej gotowości przez cały tydzień łącznie z sobotą i niedzielą od godziny 10:00 do 18:00. Jeśli klienci zgłoszą usterki lub jakiekolwiek problemy techniczne związane z działaniem telewizora, serwis w ciągu kilku godzin zjawi się pod wskazanym adresem, by naprawić sprzęt. W przypadku, gdy telewizor będzie wymagał dłuższego serwisowania, klient otrzyma w zamian na czas serwisowania model zastępczy. Należy mieć jednak na uwadze fakt, że dotyczy to jedynie telewizorów powyżej 3. cali. LG w rozmowie z WP informuje jednak, że na dobrą sprawę 80-90 proc. telewizorów będących w ostatnim czasie w sprzedaży to właśnie modele o większych przekątnych, więc - w zależności od indywidualnego problemu - w krytycznych przypadkach będzie można liczyć na czasową zamianę telewizora.

Udział w akcji biorą punkty serwisowe LG z 1. największych miast w tym z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Gdańska, Torunia, Krakowa, Poznania, Łodzi, Rzeszowa oraz Koszalina.

Wszystkie problemy techniczne można zgłaszać telefonicznie pod numerem 801-54-54-54.

słk

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)