Manta wchodzi na rynek telekomunikacji - darmowy Internet w tabletach

Manta wchodzi na rynek telekomunikacji - darmowy Internet w tabletach

Manta wchodzi na rynek telekomunikacji - darmowy Internet w tabletach
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.02.2012 12:11, aktualizacja: 10.02.2012 13:17

Prezes zarządu Manta Multimedia Bogdan Wiciński przedstawił plany spółki na najbliższe 12 miesięcy. Spółka, zamierza rozwijać kanały sprzedażowe w sektorze RTV, IT i AGD poszerzając swoją ofertę o kilka strategicznych produktów. Na polskim rynku pojawią się nowe tablety z logo Manta.

Oprócz dostępnych już tabletów z serii EasyTab, wprowadzona zostanie seria PowerTab. Będą to urządzenia mocniejsze, które powinny usatysfakcjonować wymagających klientów. Według producenta ich wydajność jest porównywalna z tabletami z segmentu 1500-200. zł, ale przewagą będzie cena - najdroższy model PowerTaba Manty nie przekroczy 1000 zł. Jak będzie z tą wydajnością na pewno sprawdzimy.

Drugim ważnym aspektem w działalności Manty, będzie promocja i sprzedaż dekoderów do odbiorów TV cyfrowej. Najciekawszą jednak informacją konferencji prasowej było ogłoszenie wejścia na rynek usług telekomunikacyjnych. W I połowie 201. roku dostępna będzie nowa usługa - Manta Mobile. Po zakupieniu karty sim, każdy odbiorca usługi otrzyma bezterminowy, darmowy dostęp do internetu. Nie będą pobierane żadne dodatkowe opłaty za jej korzystanie. Szybkość internetu będzie wystarczająca do bezproblemowego przeglądania stron, czy korzystania z kont mailowych (3,6 Mbps). Możliwe będą również tanie rozmowy telefoniczne - konto rozmów będzie można doładowywać na zasadzie prepaid. Usługa Manta Mobile, czyli darmowy Internet będzie dołączana za darmo do wszystkich nowych tabletów Manty wyposażonych w modem 3G. Manta będzie więc miała w swojej ofercie wydaje, niedrogie tablety z darmowym dostępem do Internetu.

Jak to będzie wyglądało w praktyce - zobaczymy. Szczególnie będziemy się przyglądać limitom transferu danych, dostępu np. do YouTube czy Android Market.

Na konferencji prasowej zapowiedziano również plany wejścia na Warszawską Giełdę Papierów wartościowych. Inauguracja jest planowana w 201. roku. Więcej szczegółowych informacji na temat wymienionych projektów zostanie przedstawione już wkrótce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)