Maingear eX-L 18 - "najwydajniejszy notebook na świecie"

Maingear eX‑L 18 - "najwydajniejszy notebook na świecie"

Maingear eX-L 18 - "najwydajniejszy notebook na świecie"
Źródło zdjęć: © idg
24.07.2009 12:00, aktualizacja: 24.07.2009 13:40

Firma Maingear zaprezentowała, jak twierdzi, "najwydajniejszy notebook dla graczy na świecie". Nosi on oznaczenie eX-L 18 i wyposażony został m.in. w 18,4-calowy wyświetlacz Full HD oraz dwie karty graficzne GeForce GTX 280M

Notebook eX-L 1. przeznaczony jest przede wszystkim dla graczy. Urządzenie, które może z powodzeniem zastąpić komputer stacjonarny, wyposażone zostało w 18,4-calowy wyświetlacz LCD pozwalający na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Full HD oraz jedną lub dwie karty graficzne GeForce GTX 280M.

Obraz
© (fot. IDG)

Jego "sercem" jest procesor Intel Core 2 Duo/Extreme, natomiast maksymalna wielkość zainstalowanej pamięci DDR3 to 8 GB. Sprzęt oferuje ponadto do dyspozycji użytkowników do trzech 2,5-calowych dysków twardych SATA (lub SSD), opcjonalny napęd Blu-ray, moduł Bluetooth, WiFi, czytnik kart pamięci (7 w 1), złącze eSATA oraz możliwość podłączenia do zewnętrznego wyświetlacz za pomocą wyjść D-Sub i HDMI. Warto też wspomnieć o wbudowanej kamerze internetowej dysponującej 3-megapikselowym sensorem oraz 12-ogniwowym akumulatorze.

Całość pracuje pod kontrolą systemu Windows Vista Ultimate i została wyceniona, w wersji podstawowej, na 2999 USD.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (81)