Mac OS X Snow Leopard na początku 2009 roku?

Mac OS X Snow Leopard na początku 2009 roku?
20.11.2008 10:02
Mac OS X Snow Leopard na początku 2009 roku?
Źródło zdjęć: © Apple

Premiera systemu Mac OS X 10.6, oznaczonego kodowo nazwą Snow Leopard planowana była, według wcześniejszych doniesień, na połowę przyszłego roku. Okazuje się, że Śnieżny Leopard może pojawić się znacznie wcześniej, bo już w styczniu 2009 roku.

Firma Apple zaczęła mówić o Mac OS X 10.6 w połowie br., podkreślając tym samym, że finalnej wersji nowego systemu należy spodziewać się za około rok. Tymczasem na konferencji Large Installation System Administration Conference 2008, podczas prezentacji dyrektora technologii uniksowych w firmie z Cupertino - Jordana Hubbarda pojawiła się wzmianka, iż premiera systemu ma mieć miejsce w pierwszym kwartale 2009 roku. Informacja co najmniej ciekawa, zważywszy na fakt, że podczas najbliższych targów Macworld, które odbędą się w styczniu Apple miało zamiar "dopiero" zaprezentować publiczną betę następcy Leoparda.

W sieci zaczęto spekulować jakoby wersja pokazana światu na Macworld miałaby być już tą finalną. Jak się stanie naprawdę? Dowiemy się już za półtora miesiąca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)