Luksusowa lodówka Samsung za 16000 złotych

Luksusowa lodówka Samsung za 16000 złotych

Luksusowa lodówka Samsung za 16000 złotych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.08.2013 10:05

Samsung Electronics Polska wprowadził do swojej oferty wielodrzwiową lodówkę - model RF24FSEDBSR. Urządzenie charakteryzuje się luksusowym wyposażeniem, za którym niestety idzie także wysoka cena.

W lodówce RF24FSEDBSR zmieścimy wyjątkowo dużo produktów, urządzenie ma bowiem aż 51. litrów pojemności. Częściej używane produkty możemy przechowywać w wysuwanej, 39-litrowej szufladzie Mid Drawer.

Zupełnie nowym rozwiązaniem są ruchome przegródki (Smart Divider). Ułatwiać mają utrzymanie porządku i powodują, że produkty nie przesuwają się i nie mieszają ze sobą. Dodatkowo, w szufladzie istnieje możliwość ustawienia czterech różnych temperatur, które są odpowiednie do przechowywania: mięsa (-1°C), zimnych napojów (+1°C), przekąsek (+3°C) czy wina (+5°C).

Lodówka posiada dwa niezależne obiegi chłodzenia. Technologia połączona jest z rozwiązaniem Multi Flow, czyli otworami znajdującymi się na każdym poziomie półek, co zapewniać ma szybsze schładzanie. Dzięki technologii No Frost nie trzeba pamiętać o rozmrażaniu urządzenia czy szronie osadzającym się na produktach przechowywanych w zamrażalniku. Dystrybutor wody i kostkarka zostały umieszczone w drzwiach chłodziarki. Woda, zanim trafi do dystrybutora, przepuszczana jest przez filtry, które usuwają zanieczyszczenia.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Model RF24FSEDBSR należy do klasy energetycznej A+.

Sugerowana cena detaliczna RF24FSEDBSR wynosi 16000 PLN.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)