Lubisz gry? Koszmar, który nigdy się nie kończy

Lubisz gry? Koszmar, który nigdy się nie kończy

Lubisz gry? Koszmar, który nigdy się nie kończy
Źródło zdjęć: © Telltale Games
07.04.2016 13:00, aktualizacja: 07.04.2016 17:28

Szykuje się gratka dla miłośników gier z kręgu grozy i horroru. Telltale Games, producent takich przebojów jak "The Walking Dead" czy "Tales from the Borderlands" zapowiada w bardzo tajemniczy sposób swoją najnowszą produkcję.

Firma Telltale Games znana jest z produkcji gier przygodowych spod znaku_ interactive movie _, które często korzystają z licencji innych produkcji. Sukces odniosła tu przede wszystkim seria "The Walking Dead" oraz wydane ostatnio "Tales from the Borderlands".

Nie wszystkie gry Telltale Games to strzały w dziesiątkę. "Game of Thrones", czy "Minecraft: Story Mode" nie wywoływały już takich emocji jak pierwszy sezon "The Walking Dead". Po części może to być związane z produkcją kilku tytułów równocześnie. Na ten rok (oprócz kontynuacji rozpoczętych serii) zaplanowano premierę dwóch IP - jedna gra rozgrywa się w uniwersum Batmana, druga to trzeci sezon "Żywych trupów". Spodziewamy się także zobaczyć kolejne sezony dobrze przyjętych "The Wolf Amongs Us" oraz "Tale from the Borderlands".

Obraz
© (fot. Telltale Games)

Nad nowościami czuwać będzie partnerskie studio, z którym Telltale nawiązało współprace, a sam Telltale Games w tym przypadku pozostanie jedynie wydawcą.

Najnowsza produkcja zapowiada się ciekawie i mrocznie. Ujawniono dwa obrazki z opisem "Czy kiedykolwiek miałeś koszmar, który nie chciał się skończyć?". Na grafikach widzimy drewnianą chatkę za palisadą oraz brodatego mężczyznę, spoglądającego zza zakrwawionej szyby. Pod względem wizualnym obserwujemy tu odejście od charakterystycznego, komiksowego stylu studia, na rzecz realizmu. Całość ma być "zupełnie innym projektem". Czy oznacza to także zmianę mechaniki rozgrywki? Na więcej informacji musimy poczekać do pełnej zapowiedzi gry...

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Wyszukiwarki internetowe właśnie... przestały istnieć?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)