Lotus Domino i Microsoft Exchange dla Apple iPhone

Lotus Domino i Microsoft Exchange dla Apple iPhone

Lotus Domino i Microsoft Exchange dla Apple iPhone
Źródło zdjęć: © Apple
10.04.2008 10:14

Sybase opracował aplikację dla przedsiębiorstw, która obsługuje urządzenia iPhone firmy Apple. Aplikacja Information Anywhere Suite, umożliwia bezpieczne przesyłanie poczty korporacyjnej z użyciem aplikacji Lotus Domino i Microsoft Exchange.

Information Anywhere oferuje funkcje, które eliminują zagrożenia związane z bezpieczeństwem w urządzeniach iPhone. Należą do nich limitowanie załączników, zabezpieczanie dostępu użytkownika i usuwanie danych e-mailowych z urządzeń.

W przeciwieństwie do przeglądania poczty za pomocą przeglądarki internetowej, aplikacja udostępnia tryb offline oraz pozwala na synchronizację danych kontaktowych zapisanych na serwerze z tymi w telefonie.

Program przygotowany z myślą o Apple iPhone nie jest pierwszą tego typu aplikacją firmy Sybase. Oprogramowanie jest dostępne dla ponad 250 urządzeń pracujących w oparciu o Windows Mobile, Symbian i dla szeregu urządzeń typu Palm.

Obsługa serwerów Exchange, bez zakupu dodatkowych aplikacji, ma być też zapewniona w drugiej edycji firmeware-u dla Apple iPhone i iPod Touch.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)