Lotus Domino i Microsoft Exchange dla Apple iPhone

Lotus Domino i Microsoft Exchange dla Apple iPhone
Źródło zdjęć: © Apple

10.04.2008 10:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sybase opracował aplikację dla przedsiębiorstw, która obsługuje urządzenia iPhone firmy Apple. Aplikacja Information Anywhere Suite, umożliwia bezpieczne przesyłanie poczty korporacyjnej z użyciem aplikacji Lotus Domino i Microsoft Exchange.

Information Anywhere oferuje funkcje, które eliminują zagrożenia związane z bezpieczeństwem w urządzeniach iPhone. Należą do nich limitowanie załączników, zabezpieczanie dostępu użytkownika i usuwanie danych e-mailowych z urządzeń.

W przeciwieństwie do przeglądania poczty za pomocą przeglądarki internetowej, aplikacja udostępnia tryb offline oraz pozwala na synchronizację danych kontaktowych zapisanych na serwerze z tymi w telefonie.

Program przygotowany z myślą o Apple iPhone nie jest pierwszą tego typu aplikacją firmy Sybase. Oprogramowanie jest dostępne dla ponad 250 urządzeń pracujących w oparciu o Windows Mobile, Symbian i dla szeregu urządzeń typu Palm.

Obsługa serwerów Exchange, bez zakupu dodatkowych aplikacji, ma być też zapewniona w drugiej edycji firmeware-u dla Apple iPhone i iPod Touch.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)