Lornetki, lunety, digiscoping - bezpłatne warsztaty Nikona

Lornetki, lunety, digiscoping - bezpłatne warsztaty Nikona

Lornetki, lunety, digiscoping - bezpłatne warsztaty Nikona
16.09.2009 12:16

Sklep internetowy ze sprzętem optycznym Lornetki.pl oraz Nikon Polska, zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone produktom optycznym marki Nikon.

Warsztaty są niepowtarzalną okazją do obejrzenia i przetestowania najnowszych produktów Nikona: lornetek, lunet i sprzętu do digiscopingu. Na warsztatach zostanie zaprezentowany sprzęt dla różnych grup odbiorców: miłośników obserwacji ptaków, myśliwych, żeglarzy, turystów czy służb mundurowych.

Digiscoping to „wynalazek”. ostatnich 10 lat. Terminem tym określa się możliwość fotografowania za pomocą aparatu fotograficznego połączonego z lunetą. Pozwala to na osiągnięcie bardzo dużych przybliżeń, praktycznie niedostępnych przy użyciu tradycyjnego sprzętu fotograficznego. Zainteresowanych digiscopingiem zapraszamy z własnymi aparatami fotograficznymi.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Warsztaty odbędą się 3 października 200. roku (sobota) w Gdańsku-Sobieszewie w Hotelu Renusz przy ul. Nadwiślańskiej 56; początek o godz.10.00.

Po części teoretycznej w hotelu, uczestników warsztatów wyjdą w plener. Walory sprzętu Nikona będzie można odkrywać w wyjątkowym miejscu - na terenie rezerwatu Ptasi Raj. Warsztaty prowadził będzie specjalista z Nikon Polska.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie http://www.lornetki.pl/warsztatynikon.php i otrzymanie potwierdzenia udziału drogą mailową.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)