Liebherr WKt 4552 - chłodziarka do wina z serii GrandCru

Liebherr WKt 4552 - chłodziarka do wina z serii GrandCru
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.09.2012 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chłodziarka do wina WKt 4552 z serii GrandCru oferuje podobne warunki do tych, jakie panują w piwnicach przeznaczonych do przechowywania win. Jest przystosowana do składowania wina wymagającego długiego okresu dojrzewania,a także umożliwia gromadzenie wina w temperaturze idealnej do spożycia.

Temperaturę we wnętrzu chłodziarki można regulować w zakresie od +5°C do +20°C, w zależności od bieżących potrzeb. Sterowanie elektroniczne pozwala na utrzymywanie wybranej temperatury, wyświetlanej na cyfrowym wskaźniku MagicEye. Urządzenie posiada także zabezpieczenie przed dziećmi oraz alarm w przypadku pozostawienia otwartych drzwi, co zapobiega nieplanowanemu wzrostowi lub spadkowi temperatury.

Filtr z węgla aktywowanego oraz obiegowy system chłodzenia zapewnia dopływ świeżego powietrza do wnętrza chłodziarki. Dzięki zastosowaniu przyciemnianego szkła izolacyjnego w drzwiach urządzenia, chłodziarka zabezpieczona jest przed dopływem szkodliwych promieni ultrafioletowych. O regulację wilgotności powietrza zadba zamontowany we wnętrzu wentylator.

Wnętrze chłodziarki ma pomieścić do 20. butelek o pojemności 0,75 litra. Półki zostały ręcznie wykonane z naturalnego drewna, można też regulować ich wysokość. Wewnątrz chłodziarki znajduje się także oświetlenie LED, posiadające możliwość włączania i wyłączania.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)