Liebherr prezentuje lodówki oraz chłodziarki do win i cygar

Liebherr prezentuje lodówki oraz chłodziarki do win i cygar

Liebherr prezentuje lodówki oraz chłodziarki do win i cygar
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.10.2012 15:12

Na konferencji prasowej przedstawicie marki Liebherr zaprezentowali lodówki oraz chłodziarki do win i cygar, a także omówili zastosowane w nich technologie.

Sprzęt chłodniczy Liebherr
Chłodziarko-zamrażarka SBSes 716. PremiumPlus posiada pięć różnych stref temperatur do przechowywania różnych produktów spożywczych, w tym również wina, dla którego stworzono oddzielną komorę chłodniczą. Z kolei w modelu chłodziarko-zamrażarki CBNPes 5167 PremiumPlus z serii SwingLine nacisk położono na design - począwszy od zastosowanych materiałów, przez podniesione ściany boczne, aż po charakterystyczne detale.

Osoby poszukujące sprzętu do minimalistycznych wnętrz może zainteresować model chłodziarko-zamrażarki CBNPgw 395. Premium z serii GlassEdition. Gładka powierzchnia białego frontu będzie komponować się z zabudową kuchni, a szklane wykończenie ma odbijać światło.

Obraz
© (WTUes 1653 Vinidor, fot. Materiały prasowe)

Liebherr stworzył też specjalne chłodziarki dla tak wymagających produktów, jak cygara i wino. Humidor Zkes 45. z ręcznie wykonanymi kasetkami z hiszpańskiego cedru ma zapewniać cygarom odpowiedni poziom wilgotności i temperatury, z kolei WTUes 1653 Vinidor ma stwarzać odpowiednie warunki do dojrzewania wina.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)