Liebherr CNPes 4056 - lodówka z elektronicznym sterowaniem

Liebherr CNPes 4056 - lodówka z elektronicznym sterowaniem

Liebherr CNPes 4056 - lodówka z elektronicznym sterowaniem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.11.2012 16:33
Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Obsługę urządzenia ułatwia znajdujący się na drzwiach chłodziarko-zamrażarki wyświetlacz LCD z panelem dotykowym Touch.

Firma Liebherr wprowadziła do sprzedaży chłodziarko-zamrażarkę oznaczoną symbolem CNPes 4056. Urządzenie ma 201 cm wysokości, 60 cm szerokości i całkowitą pojemność netto 364 l. Wewnątrz znajdziemy szklane półki GlassLine, które można ustawiać na dowolnie wybranej wysokości, w zależności od potrzeb, na przykład gdy potrzebujemy przechować w niskiej temperaturze więcej wyższych butelek lub pojemników. Wyposażenie wewnętrzne Liebherr CNPes 4056 zawiera także praktyczną półkę na butelki. Na drzwiach chłodziarki znajdują się dwa pojemniki VarioBox do przechowywania puszek i konserw.

Lodówka i zamrażarka zostały wyposażone w funkcję automatycznego oszraniania. Technologia NoFrost sprawia, że produkty zamrażane są chłodnym, obiegowym powietrzem, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nie pojawia się zbędny lód.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Na zewnętrznych drzwiach urządzenia znajduje się panel dotykowy Touch z ekranem LCD. Za jego pośrednictwem możemy sterować nie tylko tylko chłodziarko-zamrażarką, ale także innymi urządzeniami firmy Liebherr znajdującymi się w domu. Umożliwia to system HomeDialogReady. Przykładowo, można ustawić temperaturę winiarki umieszczonej w piwnicy za pośrednictwem lodówki znajdującej się w kuchni.

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr CNPes 4056 charakteryzuje się klasą efektywności A++ i dostępna jest w kolorze inox. Drzwi urządzenia zostały pokryte powłoką SmartSteel, na której mniej widać odciski palców.

Za model Liebherr CNPes 4056 trzeba zapłacić około 4500 złotych.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)