LG MUSIC FLOW HS8 - zakrzywiony soundbar do salonu

LG MUSIC FLOW HS8 - zakrzywiony soundbar do salonu
Źródło zdjęć: © mat. prasowy

13.08.2015 12:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma LG Electronics idzie za trendem na zakrzywione telewizory i tym razem proponuje listwę głośnikową o podobnym kształcie. Europejska premiera w przyszłym tygodniu.

W najnowszym modelu głośniki wysokotonowe umieszczono z obu stron listwy, dzięki czemu zwiększono zasięg optymalnego odsłuchu. Dodatkowo LG HS8 posiada tryb i-Sound, który pozwala na dynamiczne optymalizowanie dźwięku sprawiając, że oglądanie telewizji staje się bardziej emocjonujące. Powyższy system na bieżąco analizuje treści wyświetlane na ekranie telewizora i natychmiast modyfikuje ustawienia, dostosowując odtwarzany dźwięk do obrazu. W ten sposób uzyskiwana jest optymalna jakość brzmienia zarówno podczas wyświetlania programów telewizyjnych lub filmów, jak i przy odtwarzaniu muzyki.

Zakrzywiony soundbar LG HS8 należy do rodziny bezprzewodowych urządzeń LG Music Flow, co oznacza, że jest kompatybilny z Google Cast. Dzięki temu użytkownicy mogą przesyłać ulubione utwory ze smartfona lub tabletu bezpośrednio do listwy głośnikowej używając domowej sieci Wi-Fi.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Łącze Wi-Fi oraz interfejs Bluetooth pozwala także na połączenie listwy głośnikowej LG HS8 z innymi głośnikami LG Music Flow, dzięki czemu możliwe jest odtwarzanie muzyki w kilku pokojach jednocześnie. Dodatkowo tryb Home Cinema pozwala uzyskać bogate i realistyczne efekty dźwięku przestrzennego, w sytuacji, gdy bezprzewodowe głośniki znajdują się w jednym pomieszczeniu. Z nowym soundbarem LG w prosty sposób można także skonfigurować duży system dźwiękowy obejmujący cały dom. Odtwarzanie muzyki w poszczególnych pomieszczeniach odbywa się za pomocą trybu Multi-room, który umożliwia sterowanie systemem z poziomu smartfona, np. tworząc jedną listę odtwarzania dla całego domu lub wybierając różne utwory dla każdego z pomieszczeń.

_ Źródło: LG / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)