LG Arena: telefon z trójwymiarowym interfejsem

LG Arena: telefon z trójwymiarowym interfejsem

09.02.2009 13:32, aktual.: 21.05.2010 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas targów Mobile World Congress, które odbędą się w Barcelonie w dniach 16-19 lutego, firma LG zaprezentuje nowy telefon z ekranem dotykowym. Urządzenie o nazwie LG Arena ma przyciągać uwagę między innymi za sprawę trójwymiarowego interfejsu użytkownika.


Firma LG Electronics zapowiedziała, że podczas targów Mobile World Congress, które odbędą się w Barcelonie w dniach 16-1. lutego, zaprezentuje nowy telefon z ekranem dotykowym. Produkt o symbolu LG-KM900 otrzymał nazwę LG Arena. Ma przyciągać uwagę za sprawą trójwymiarowego interfejsu użytkownika opartego o koncepcję sześcianu. Na czterech ścianach tej bryły będzie można swobodnie umieszczać elementy zapewniające dostęp do poszczególnych funkcji telefonu. Dzięki temu posunięciu klienci mają szybciej docierać między innymi do filmów, muzyki czy też zdjęć zgromadzonych w pamięci urządzenia.

Obraz
© (fot. IDG)

Szczegółowa specyfikacja telefonu nie została ujawniona. Producent potwierdził jedynie, że LG Arena umożliwi przesyłanie danych z szybkością do 7,2 Mb/s (HSDPA), udostępni moduły WiFi i A-GPS, a ponadto zaoferuje funkcje związane z technologiami Dolby i DivX.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)