Lenovo Yoga 920 już dostępne w Polsce. Trzy wersje kolorystyczne i trzy wersje specjalne

Lenovo Yoga 920 już dostępne w Polsce. Trzy wersje kolorystyczne i trzy wersje specjalne

12.12.2017 15:04

Laptop Lenowo Yoga 920 jest już w rodzimych sklepach. - To naprawdę piękny i funkcjonalny sprzęt - przekonuje Zbigniew Urbański z WP.

Nowy konwertowalny laptop Yoga 920 jest już dostępny w rodzimych sklepach. Yoga 920 wykorzystuje bezramkowy ekran IPS o przekątnej 13,9 cala i rozdzielczości Full HD lub 4K.

- Wykonany jest nienagannie i z dbałością o każdy szczegół. Mamy tutaj aluminiową obudowę dostępną w trzech kolorach: platynowym, brązowym i miedzianym - mówi Zbigniew Urbański z WP. Dodaje też, że bardzo estetycznym elementem komputera jest zawias z bransoletową konstrukcją. To może się spodobać szczególnie paniom.

- Laptop jest też bardzo lekki, waży zaledwie 1,37 kg - opowiada Urbański. Przy tym jest też bardzo smukły. Jego grubość to tylko 14 milimetrów.

Dodatkowo współpracuje z opcjonalnym, cyfrowym piórem Lenovo Active Pen 2 z funkcją Windows Ink. Rozpoznaje ono 4096 poziomów czułości podczas rysowania i robienia notatek bez opóźnień. - Rysik uruchamiamy jednym kliknięciem - mówi Urbański.

- Z prawej strony na wysokości gładzika umieszczono czytnik linii papilarnych i jest to chyba najlepsze miejsce. A nasze dane będą zawsze bezpieczne - przekonuje Urbański.

Tłumaczy też, że laptop jest konwertowalny. To znaczy, że możemy na nim wygodnie pracować, jak na zwykłym laptopie, ale tez przekręcić ekran i korzystać z Yogi jak z tableta. - W przypadku oglądania filmów, laptop daje nam wielką przyjemność, choćby ze względu na niemal niewidoczne ramki - dodaje.

Partnerem materiału jest Komputronik

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)