Lenovo Yoga 3 już w sprzedaży

Lenovo Yoga 3 już w sprzedaży
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.06.2015 15:44, aktual.: 23.06.2015 10:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czternastocalowy Lenovo Yoga 3 był głośno zapowiadany podczas targów CES 2015. Właśnie wszedł do sprzedaży w Polsce. Szczególnym wyróżnikiem jest obecność procesora Intel Core i7 piątej generacji oraz różne konfiguracje - laptop, tablet czy tak zwany "namiot".

Yoga 3 jest cienkim i lekkim komputerem osobistym, który automatycznie reaguje na różne sposoby pracy, aby zapewnić optymalny komfort obsługi komputera. Użytkownik może sam zdecydować, jak w danym momencie chce korzystać z urządzenia: jako laptopa, podstawki, namiotu czy tabletu? Komputer posiada obracane zawiasy w zakresie 36. stopni.

Czternastocalowy ekran Full HD o rozdzielczości 192. x 1080 pikseli posiada technologię In-Plane Switching. Matryca z obsługą dziesięciopunktowego wielodotyku zapewnia krótszy czas reakcji ekranu. Laptop waży zaledwie 1,6 kg i ma 18,3 mm grubości.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Yoga 3 posiada procesor do poziomu Intel Core™. i7 5. generacji, GPU do poziomu NVIDIA GeForce nowej generacji oraz pamięć operacyjną DDR3L do 8 GB. Wielkość pamięci masowej również różni się w zależności od konfiguracji i wynosi do 500 GB SSHD lub 256 GB SSD. Urządzenie wyposażone zostało w 2 złącza USB 3.0 oraz jedno USB 2.0, czytnik kart 4-w-1 (SD, SDHC, SDXC, MMC), złącze wielofunkcyjne audio i wejście HDMI. Yoga 3 charakteryzuje się również szybką łącznością Wi-Fi 802.11ac.
Tablet korzysta z głośników stereo z certyfikatem Waves Audio, które odtwarzają realistyczny dźwięk, niezależnie od sposobu, w którym korzysta się z urządzenia.

Program Yoga Harmony dostosowuje komputer do użytkownika, optymalizując ustawienia i rekomenduje aplikacje zgodnie z używanym trybem. Zawiera automatyczny mechanizm regulacji jasności podczas czytania książek, włącza sterowanie ruchowe, a także optymalizuje ustawienia audio w określonych sposobach i poleca nowe aplikacje.

Czternastocalowy Lenovo Yoga 3 jest dostępny w kolorach pomarańczowym i srebrnym.

Cena urządzenia zaczyna się od 3169zł.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)