Lenovo organizuje konkurs graficzny dla studentów

Lenovo organizuje konkurs graficzny dla studentów

Lenovo organizuje konkurs graficzny dla studentów
Źródło zdjęć: © Lenovo/WP
25.02.2009 16:00, aktualizacja: 25.02.2009 16:54

Ideas Everywhere to konkurs graficzny firmy Lenovo przeznaczony dla studentów. Jego uczestnicy będą rywalizowali w trzech kategoriach, obejmujących projekty reklamy prasowej, prezentacji w technologii Flash oraz stoiska do ekspozycji notebooków.

Firma Lenovo organizuje konkurs o nazwie Ideas Everywhere, przeznaczony dla studentów dowolnego kierunku studiów. W ramach rywalizacji będzie można przygotowywać prace w trzech kategoriach. Pierwsza z nich to projekt graficzny reklamy prasowej notebooka IdeaPad Y530. Druga obejmuje prezentację produktów z linii IdeaPad zrealizowane w oparciu o technologię Flash, natomiast trzecia to projekt stoiska do ekspozycji notebooków.
Rywalizacja rozpocznie się 2 marca. Prace konkursowe należy nadsyłać do 3. marca włącznie. Studenci będą mogli zgłaszać do trzech projektów, po jednym w każdej ze wspomnianych wyżej kategorii. Wyniki zostaną ogłoszone 15 kwietnia. Zwycięzcy otrzymają notebooki Lenovo IdeaPad Y530. Za zajęcie drugiego miejsca wręczane będą jednorazowe stypendia w wysokości 2000 zł. Ostatnie miejsce na podium zostanie nagrodzone tabletem Pentagram Titan.
Szczegółowe informacje, regulamin oraz niezbędne materiały można znaleźć na stronie konkursu - http://www.ideaseverywhere.pl.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)