Lekkie, kompaktowe słuchawki sportowe Panasonic HS34

Lekkie, kompaktowe słuchawki sportowe Panasonic HS34

Lekkie, kompaktowe słuchawki sportowe Panasonic HS34
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.04.2014 14:47

Panasonic wprowadza na rynek nowe słuchawki douszne HS34 typu clip on. Model ten został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie wysoką jakość muzyki podczas uprawiania sportu.

Słuchawki douszne typu clip on - dzięki swojej lekkości, kompaktowej konstrukcji i doskonałemu dopasowaniu do ucha - pozwolą na cieszenie się muzyką bez krępowania ruchów.

Model RP-HS3. został zaprojektowany w odpowiedzi na problemy wskazywane przez wielu sportowców. Dzięki elastycznym zausznikom, słuchawki dopasowują się do ucha i pozostają w niezmiennej pozycji nawet podczas ćwiczeń w szybkim tempie. Użytkownicy mogą także dostosować słuchawki do rozmiaru i kształtu ucha, co sprawia, że urządzenie jeszcze pewniej i wygodniej do niego przylega. Dodatkowo, wewnętrzny przewód poprowadzony jest za uchem, dzięki czemu uniknięto hałasu powodowanego przez pocieranie przewodu o ciało lub ubranie podczas ćwiczeń.

Pasmo przenoszenia zawiera się w przedziale od 10Hz do 25,000Hz, impedancja słuchawek to 2. Ohmy, maksymalna moc wejściowa wynosi 200 mW, a ich czułość wynosi 112dB/mW.

Nowe słuchawki są wodoodporne i dostępne w całej gamie żywych kolorów (fioletowym, niebieskim, czerwonym, żółtym, białym i czarnym).

Cena: 60 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)