Lechia Mobile - nowa sieć komórkowa dla fanów zespołu

Lechia Mobile - nowa sieć komórkowa dla fanów zespołu

Lechia Mobile - nowa sieć komórkowa dla fanów zespołu
21.10.2008 13:48, aktualizacja: 21.10.2008 14:17

- Ta inicjatywa przeniesie korzyści i klubowi, i kibicom - mówi prezes Lechii Maciej Turnowiecki. - Korzystając z Lechia-mobile fani będą współfinansować działalność klubu, w zamian otrzymają sms-y z najswieższymi informacjami o tym, co dzieje się w zespole

- Ta inicjatywa przeniesie korzyści i klubowi, i kibicom - mówi prezes Lechii Maciej Turnowiecki. - Korzystając z Lechia-mobile fani będą współfinansować działalność klubu, w zamian otrzymają sms-y z najswieższymi informacjami o tym, co dzieje się w zespole, jak piłkarze spędzają czas przed meczem, itp.

To zacieśnienie więzi i budowanie przyjacielskich relacji na linii klub-kibice –. czytamy w Gazecie Wyborczej Trójmiasto.

Czy każdy może skorzystać z usług Lechia Mobile? Póki co, oferta skierowana jest do osób, posiadających telefon w Orange. Koszt startera to 20zł.

Twarzą promującą nową usługę dla kibiców został ich ulubiony piłkarz - Andrzej Rybski. –. „Ostatnio wiele nie gram, więc skoro mają być tam ciekawe informacje z szatni, to pewnie też kupię starter - śmieje się Rybski. - Cieszę się, że jestem piłkarzem klubu otwartego na nowości. – wypowiada się dla Gazety Wyborczej.

Równocześnie z uruchomieniem telefonii komórkowej Lechii rusza także portal dla kibiców piłki nożnej premiumliga.pl –. o którym pisaliśmy tutaj.

Na początek oprócz Lechii swój osobny serwis klubowy będzie miała Wisła Kraków, która także uruchamia swoją sieć komórkową.

Czy to nowa moda, czy też odpowiedź na realne potrzeby kibiców piłkarskich? Miejmy nadzieję, że piłkarska sieć komórkowa będzie integrowała prawdziwych kibiców i fanów zespołów, a nie będzie narzędziem do szybkiej komunikacji pomiędzy „psudokibicami vel kinolami” gdzie jest „ustawka” (przyp. WP)

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)