Laptopy, którymi możesz pochwalić się znajomym

Laptopy, którymi możesz pochwalić się znajomym

Laptopy, którymi możesz pochwalić się znajomym
Źródło zdjęć: © PC World
19.04.2010 10:48, aktualizacja: 19.04.2010 14:09

Z ekranem 3D, superszybkie, ultralekkie oraz idealne zamienniki desktopów - przedstawiamy najlepsze notebooki w tych kategoriach

Z bogatej oferty rynkowej wybraliśmy najlepsze i najciekawsze konstrukcyjnie notebooki z czterech kategorii: ultralekkie, zamienniki desktopów, superszybkie, z ekranem 3D. Sprawdziliśmy ich możliwości i zbadaliśmy wykonania. Zapraszamy do obejrzenia galerii i zapoznania się z wynikami naszych testów.

Obraz
© (fot. PC World)

Lekkie jak piórko

Lekkie laptopy zyskują na popularności. Rozmiarami i wagą są zbliżone do netbooków ale zdecydowanie przewyższają je swoimi parametrami i wydajnością. Szeroka gama modeli w pozwala na wybranie odpowiedniego dla nas urządzenia, którego współczynnik wydajności do rozmiarów i czasu pracy na baterii będzie zadowalający. Oto najlepsze laptopy w tym segmencie.

Notebook zamiast desktopa

Laptopy coraz częściej zastępują na naszych biurkach komputery stacjonarne. Nic w tym dziwnego skoro dostępne obecnie modele notebooków dorównują parametrami desktopom a dodatkowo są od nich mniejsze i lżejsze. Zaprezentowane przez nas konfiguracje notebooków w zupełności wystarczą zarówno do efektywnej pracy biurowej jak i odtwarzania multimediów. Zapraszamy do zapoznania się z notebookami, które z powodzeniem mogą zastąpić desktopa.

Najlepsze z ekranem 3D

Na rynku pojawiły się niedawno pierwsze modele telewizorów przystosowanych do wyświetlania obrazu 3D. Kinowe filmy trójwymiarowe zyskują ogromną popularność. Producenci laptopów nie pozostają w tyle i także zaprezentowali modele, które świetnie radzą sobie z 3D. Obecnie w Polsce dostępne są dwie konfiguracje - Acera i Asusa. Warto zwrócić uwagę na oba notebooki, gdyż zastosowano w nich zupełnie odmienne technologie.

Demony szybkości

Superwydajne laptopy często określane są mianem "dla graczy". Są one stosunkowo duże, cechują się agresywną stylistyką i zawierają podzespoły, które mają być przede wszystkim wydajne, a nie energooszczędne. Taki notebook pozwoli nam na grę w najnowsze gry bez potrzeby zmniejszania ustawień grafiki i utraty płynności. Wybraliśmy trzy najlepsze naszym zdaniem modele w tym segmencie.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (63)