Laptopy HP z artystycznym zacięciem

Laptopy HP z artystycznym zacięciem

Laptopy HP z artystycznym zacięciem
Źródło zdjęć: © HP
04.01.2008 15:01

Projekt wzornictwa dla nowej serii został wybrany pod koniec
ubiegłego roku w drodze międzynarodowego konkursu pod tytułem “Take
Action. Make Art.”

Hewlett-Packard zamierza wprowadzić na rynek limitowaną serię notebooków o przekątnej ekranu 14 cali, charakteryzujących się unikalną stylistyką.

Przewiduje się, że nowe komputery „Pavilion dv2800 Artist Edition” mają być wyposażone w procesory Intel Mobile Penryn wytworzone w technologii 45 nm. Do tej pory nie były one stosowane w notebookach, a spotkać można je było wyłącznie w stacjach serwerowych i komputerach typu desktop.

Projekt wzornictwa dla nowej serii został wybrany pod koniec ubiegłego roku w drodze międzynarodowego konkursu pod tytułem “Take Action. Make Art.”, zorganizowanego przez HP przy współpracy ze stancją muzyczną MTV. Jego zwycięzcą został 20 letni Joao Oliveira pochodzący z Portugalii, którego praca „Asian Odyssey” organizatorom zabawy spodobała się najbardziej.

Obraz
© Pavilion dv2800 Artist Edition

Jak zapowiada producent seria „Pavilion dv2800 Artist Edition” powinna pojawić się w sprzedaży na wiosnę tego roku. Oprócz zwycięskiego projektu dodatkowo będą dostępne do wyboru cztery alternatywne wzory, które zakwalifikowały się do finału z pośród ponad 8500 nadesłanych prac.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)