Kupiłeś Jolla Tablet? Pewnie go nie dostaniesz...

Kupiłeś Jolla Tablet? Pewnie go nie dostaniesz...04.01.2016 10:25
Kupiłeś Jolla Tablet? Pewnie go nie dostaniesz...
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Jolla ogłosiła w listopadzie, że po wycofaniu się inwestora z finansowania firmy, ta popadła w duże tarapaty. Fiński producent musiał zwolnić większość pracowników i złożyć wniosek do władz o restrukturyzację zadłużenia. Zdobyła w końcu upragnione finansowanie, ale?

Jolla, mimo iż cudem uniknęła odejścia w zapomnienie, nie zaczyna nowego roku z wielką pompą. Firma właśnie ogłosiła złe wieści dla wszystkich tych, którzy ufundowali projekt _ Jolla Tablet _ za pośrednictwem serwisu _ crowdfundingowego _ Indiegogo.

Informuje, że już na początku przyszłego roku rozpocznie wysyłkę "niewielkiej części" zaplanowanych urządzeń Jolla Tablet. Dodaje jednak, że nie była w stanie wyprodukować zamówienia w całości i nie wszyscy, którzy wpłacili z wielomiesięcznym wyprzedzeniem pieniądze, urządzenie otrzymają. Jednak nie mamy czuć się obrabowani, bo Jolla rzekomo szykuje dla tych osób "bardzo miłą niespodziankę".

Niestety, nie wiemy ile tabletów zdołano wyprodukować ani nawet kiedy dowiemy się czegoś więcej na temat tej niespodzianki.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Babypod...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)