Kuchnia na wypadek kryzysu energetycznego

Kuchnia na wypadek kryzysu energetycznego

Kuchnia na wypadek kryzysu energetycznego
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.05.2012 11:50

Wyobrażacie sobie, że nagle brakuje prądu? Kuchenki elektryczne, miksery, ekspresy do kawy – to wszystko będzie można wyrzucić na złom i trzeba będzie przyzwyczaić się do jedzenia na surowo jarzyn, a kto wie – może również mięsa… Od tej ponurej wizji ratują nas wynalazki takie jak R2B2.

R2B2 to wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które pozwoli nam przygotować nawet kilkudaniowy posiłek bez użycia prądu. Trzeba być jednak przygotowanym na to, że gotowanie będzie bardziej męczące niż zazwyczaj –. to zmyślne urządzenie skutecznie zadba o twoją kondycję. Kuchenny gadżet jest pomysłem Christopha Thetarda. Zastępuje ono zarówno mikser, jak i blender, ubijak, młynek do kawy i nie tylko. Działa na podobnej zasadzie co stare maszyny do szycia – na pedały. Żeby osiągnąć szybkość 400 obrotów i moc 350 watów na minutę, trzeba naprawdę mieć krzepę. Jeśli więc do tej pory nie bardzo dbałeś o swoją kondycję, lepiej nie planuj kolacji na kilkanaście osób.

R2B2 to urządzenie, które przyda się nie tylko w dniu energetycznej apokalipsy, jeśli takowa kiedykolwiek nadejdzie. Sprawdzi się ono wszędzie tam, gdzie bywają kłopoty z dostawą prądu. Poza tym bardzo wielu osób na świecie po prostu nie stać na płacenie drogich rachunków za energię elektryczną i wynalazek ten przyjmą z pocałowaniem ręki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)