Krzysztof Piątek przeszedł do Play i promuje HomeBox. Więcej GB w abonamencie

Krzysztof Piątek przeszedł do Play i promuje HomeBox. Więcej GB w abonamencie

Krzysztof Piątek przeszedł do Play i promuje HomeBox. Więcej GB w abonamencie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.06.2019 12:56

Krzysztof Piątek pojawi się niedługo w kampanii reklamowej sieci Play, zarówno w spotach telewizyjnych jak i na materiałach promocyjnych.To kolejna duża gwiazda, która nawiązała współpracę z operatorem. Poznajcie szczegóły oferty Play HomeBox i współpracy z piłkarzem.

Krzysztof Piątek pojawi się niedługo w nowej kampanii marketingowej Play. Mamy szansę zobaczyć nowoczesną, pełną energii reklamę z udziałem młodego piłkarza.

– "Konsumujemy coraz więcej danych w internecie, dlatego zwiększa się zapotrzebowanie na szybki transfer wysokiej jakości. Play chce wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, dlatego stawia na dynamiczny rozwój i świeżość ofert. Dlatego oczywiste wydaje się zaproszenie do współpracy jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia. Już dzisiaj Krzysztof Piątek zakłada fioletowo-białą koszulkę i promuje z nami najnowszą ofertę Play HomeBoox" – powiedział Michał Sobolewski, dyrektor ds. Marketingu marki Play.

Obraz
© Materiały prasowe

Co znajdziemy w ofercie Play HomeBox

Krzysztof Piątek będzie reklamował ofertę Play HomeBox, w której znajdzie się internet dla domu oraz abonament komórkowy. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które szukają dużej paczki danych, dzięki czemu korzystanie z internetu będzie niemal nieograniczone. Do domu operator proponuje nielimitowany internet bez limitu (150 GB pełnej prędkości), a ponadto nielimitowany internet w telefonie (35 GB pełnej prędkości). Po przejściu do Play z innej sieci komórkowej, wybierając ofertę Deut lub Rodzina, możemy dobrać smartfon dla drugiej osoby i otrzymać rabat na drugie urządznie o wartości 500 zł taniej. Można skorzystać z jednego z rekomendowanych zestawów lub stworzyć własny np. z elektryczną hulajnogą.

Ceny w Play HomeBox:

  • 50 zł/miesięcznie za osobę w przypadku oferty Rodzina
  • 60 zł/miesięcznie za osobę w przypadku oferty Duet
  • 75 zł/miesięcznie za osobę w przypadku oferty Solo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)