Qaqwqwrqw

Kryzys? Tylko wizerunkowy. Huawei podwoi zatrudnienie w Polsce

Dział elektroniki użytkowej, odpowiedzialny za sprzedaż smartfonów, tabletów, laptopów i innych urządzeń marki Huawei planuje podwojenie zatrudnienia w Polsce. Jak powiedzieli nam przedstawiciele, to wynik świetnych wyników sprzedaży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Huawei rozgościł się w Polsce na dobre
Huawei rozgościł się w Polsce na dobre (WP.PL)
Qaqwqwrqw

Marka Huawei z roku na rok ma coraz silniejszą pozycję w Polsce. Są na drugim miejscu jeśli chodzi o liczbę sprzedanych smartfonów (pierwszy jest Samsung), a w drugim kwartale 2018 udało im się nawet wysunąć na prowadzenie. Szef Huawei CBG w Polsce Jefferson Zhang wierzy, że Polacy nadal będą sięgać przede wszystkim po ich smartfony.

- Sprzedajemy najlepsze urządzenia - powiedział Jefferson Zhang w wywiadzie dla WP Tech. - Nic dziwnego, że Polacy je wybierają. Przodujemy w trzech najważniejszych dla smartfonów kategoriach: jakość aparatu fotograficznego, żywotność baterii oraz jakość ekranu. Zatrudnienie dodatkowych 100 osób potwierdza nasze przekonanie o dalszym, dynamicznym rozwoju biznesu w Polsce

Qaqwqwrqw

Będzie to oznaczać podwojenie zatrudnienia w warszawskim biurze firmy, w którym pracuje obecnie własnie około 100 osób, z czego 10 proc. stanowią Chińczycy, a 90 proc. Polacy.

Polub WP Tech
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw