Korzystamy z telefonów czy smartfonów nawet podczas... mszy i seksu!

Korzystamy z telefonów czy smartfonów nawet podczas... mszy i seksu!
Źródło zdjęć: © chip.pl

19.06.2012 13:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W marcu b.r. 1035 polskich internautów odpowiedziało na szereg pytań związanych z używaniem telefonów i smartfonów.

Dzięki przeprowadzonemu badaniu dowiedzieliśmy się kto w Polsce używa urządzeń mobilnych i w jaki sposób je wykorzystuje. Zbadaliśmy popularność marek i systemów operacyjnych. Sprawdziliśmy jakich aplikacji używamy i na co skłonni jesteśmy wydawać pieniądze.

Raport odpowiada na pytania dotyczące popularności smartfonów, różnic w korzystaniu ze smartfonów i telefonów, korzystania z aplikacji czy zadowolenia z użytkowania aparatów. Sprawdziliśmy również czy robimy już zakupy za pomocą urządzeń mobilnych oraz do czego służą nam smartfony, a do czego telefony. Jednym z ciekawszych wniosków płynących z raportu jest to, że najprawdopodobniej smartfon/telefon jest najbardziej osobistym urządzeniem w historii ludzkości, z którym nie chcemy się rozstawać ani na moment!

Raport dostępny jest bezpłatnie dla wszystkich –. wystarczy krótka rejestracja. Jako dodatek razem z raportem dystrybuowanych jest 31 wykresów powstałych na podstawie danych z badania dodatkowo ilustrujących ich wyniki. W raporcie również felietony Michała Brańskiego, Kamila Brzezińskiego, Bartłomieja Lozi, Bartłomieja Goli, Miłosza Brakonieckiego, Wojciecha Ozimka, Roberta Wielgo oraz Maciej Ziarka. Raport Badawczy Generation Mobile będzie kontynuowany prz okazji kolejnej edycji Konferencji w marcu 2013.

Link do pobrania bezpłatnego Raportu Badawczego Generation Mobile: http://www.generationmobile.pl/raport

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Age of Empires Online w pełni za darmo"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)