Koronawirus. Darmowe gigabajty i kanały tv od Orange

Koronawirus. Darmowe gigabajty i kanały tv od Orange
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com | LoloStock

12.03.2020 21:03, aktual.: 12.03.2020 22:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla domowników przygotowano rozszerzoną ofertę telewizyjną. Z promocji ucieszą się również osoby korzystające z mobilnego internetu.

Orange z dniem 13 marca rozszerzy ofertę telewizyjną, dając dotychczasowym użytkownikom odkodowane 40 kanałów wchodzących w skład Pakietu Komfortowego. Promocja dotyczy wszystkich klientów Orange TV. Dla tych, którzy wykupili pakiet Telewizji Orange odkodowana będzie też kolejka PKO BP Ekstraklasy na CANAL+.

Poza tym Orange przygotował dodatkowy pakiet internetowy o wielkości 10 GB. Można go włączyć za pomocą darmowego SMS-a o treści 10 GB wysłanego na numer 80820. Dodatkowe gigabajty będą ważne do dnia 31 marca 2020 roku.

Firma w oficjalnym komunikacie informuje, że oprócz odblokowania kanałów i darmowego, dodatkowego transferu oferuje darmową dostawę kurierską umów. Dotyczy to zarówno umów z telefonem jak i bez telefonu. Zamówienie musi być złożone na stronie www.orange.pl lub infolinię pod numerem 801 123 456 (koszt 9,99 za minutę połączenia).

Orange uzasadnia swoją decyzję tym, że chce umilić czas ludziom przebywającym w domach z powodu epidemii koronawirusa. Poza tym sporo osób pracuje obecnie zdalnie - i takim użytkownikom z pewnością przyda się dodatkowy pakiet internetu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)