Konkursy Technologiczne Gazety Bankowej 2011 rozstrzygnięte

Konkursy Technologiczne Gazety Bankowej 2011 rozstrzygnięte

Konkursy Technologiczne Gazety Bankowej 2011 rozstrzygnięte
11.03.2011 12:43

Znane są już wyniki konkursów technologicznych Gazety Bankowej, jednak oficjalnie ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas uroczystej Gali 17 marca br. w Centrum Nauki KOPERNIK w Warszawie

Konkurs Lider Informatyki Instytucji Finansowych 2010 organizowany jest już po raz dziewiąty. Startują w nim instytucje finansowe, które 201. roku wdrożyły rozwiązania informatyczne usprawniające ich funkcjonowanie. Zgłoszenia można było dokonywać w trzech kategoriach:

Obraz

Systemy transakcyjne - rozwiązania dotyczące systemu informatycznego umożliwiającego obsługę klientów i realizacje transakcji niezależnie od placówki i kanału dystrybucji.

Systemy back office - projekty informatyczne, których celem jest usprawnienie działania zaplecza instytucji: wdrożenia systemów gospodarki własnej, zarządzania personelem, zarządzania gotówką lub organizacji szkoleń na odległość (distance learning).

Bankowość elektroniczna i e-finanse - projekt informatyczny umożliwiający przeprowadzenie operacji finansowych przez wykorzystywanie zdalnych (również elektronicznych i mobilnych) kanałów dostępu.

Hit Roku dla Instytucji Finansowych 2011 - konkurs „Gazety Bankowej”. organizowany po raz czwarty. Jego celem jest ułatwienie dotarcia z interesującymi ofertami branży IT do instytucji finansowych. W konkursie wyłoniono najlepsze rozwiązania, proponowane w nadchodzącym roku przez dostawców IT. Jest to również promocja tych firm i ich rozwiązań na łamach „Gazety Bankowej”. Od lutego do kwietnia „Gazeta Bankowa” prezentuje firmy, które wzięły udział w konkursie. W tym roku zgłosiła się rekordowa ilość firm.

Kategorie konkursowe:

Produkty - ułatwiające obsługę klientów lub umożliwiające samoobsługę oraz realizację transakcji, niezależnie od placówki i kanału dystrybucji.
Rozwiązanie - informatyczne lub telekomunikacyjne służące do usprawnienia działalności instytucji finansowej.
Usługa - świadczona instytucji finansowej lub jej klientom, umożliwiająca prowadzenie operacji finansowych za pomocą różnych środków komunikacji.

W każdej z kategorii „Gazeta Bankowa” udziela rekomendacji (potwierdzonej dyplomem) wskazując instytucjom finansowym oferty warte szczególnej uwagi, a najlepsze - w każdej kategorii - uzyskują tytuł Hit Roku i stosowną statuetkę.

Patronat medialny nad galą objęły portale internetowe: wp.pl, bankier.pl, mediarun.pl, Komputer w Firmie.pl, GB.pl, miesięcznik Polish Market, Radio PiN, opieka medialna TVP Info. Partner medialny: Livingmedia.

Szczegóły pod adresem: www.konkursytechnologiczne.gb.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)