Konkurs: wygraj Photoshop Elements

Konkurs: wygraj Photoshop Elements

Konkurs: wygraj Photoshop Elements
03.12.2007 11:30

Im bliżej świąt, tym większe oczekiwanie na wieczór wigilijny i rozpakowanie znalezionych pod choinką prezentów. Serwis Digit.pl i firma Adobe również mają dla was mały upominek.

Aby go zdobyć, musicie się jednak trochę wykazać. Pokażcie, co macie na pulpitach swoich komputerów, jaką macie tapetę i ile ikon. Waszym zadaniem będzie wykonanie jednego zrzutu ekranu i przesłanie go na adres redakcji. Posiadaczy pulpitów o najciekawszym wyglądzie nagrodzimy, a wszystkie prace zamieścimy w internetowej galerii.

Nagrody

- jedno pudełko Photoshop Elements 6.0 + Premiere Elements 4.0 EN dla Windows o wartości 540 zł,
- jedno pudełko Photoshop Elements 6.0 EN dla Windows o wartości 350 zł,
- jedno pudełko Photoshop Elements 6.0 EN dla Windows o wartości 350 zł.

Przed wzięciem udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest IDG Poland S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Jordanowskiej 12.
 2. Konkurs prowadzony jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy IDG Poland S.A., ich rodziny i krewni.
 4. Konkurs trwa od 03.12.2007 r. do 21.12.2007 r.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie ( zwane dalej uczestnikami konkursu ). Zgłaszają one jeden plik graficzny - zrzut ekranu pulpitu swojego komputera.
 6. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać grafikę w formacie JPEG, w rozmiarze maksymalnie 1024 x 768 pikseli, umieścić ją w archiwum ZIP wraz z oświadczeniem w pliku tekstowym. Maksymalna objętość archiwum nie może przekraczać 1 MB.
 7. Oprócz oświadczenia w pliku tekstowym muszą się znaleźć następujące dane autora: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy.
 8. Archiwa ZIP należy wysłać na adres digitonline@idg.com.pl z tematem "konkurs".
 9. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Przez wysłanie e-maila uczestnik konkursu zgadza się z postanowieniami regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997 ) tylko dla celów konkursu.
 10. Nagrody będą wręczane osobiście lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 11. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na umieszczenie nadesłanych grafik w serwisie Digit.pl i na witrynach należących do IDG Poland S.A.

Oświadczenie

_ Oświadczam, że jestem jedynym twórcą i właścicielem nadesłanych zdjęć. Oświadczam, że załączone zdjęcia nie były wcześniej wystawiane ani nagradzane. Wyrażam zgodę na udostępnienie pliku graficznego na witrynach należących do IDG Poland S.A. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997 ) tylko dla celów konkursu. Imię i nazwisko: E-mail: Telefon kontaktowy: _

Oświadczenie należy wkleić do pliku tekstowego i wysłać w archiwum ZIP wraz ze zrzutem pulpitu na adres digitonline@idg.com.pl.

Fundatorem nagród jest firma Adobe.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)